Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy új cipőt, és...

Vettem egy új cipőt, és szörnyen töri a sarkam! Mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja vettem egy új cipőt, ráadásul márkás, leárazva is elég drága, valódi bőr darabot...Amikor először volt rajtam is törte egy kicsit a sarkamat, de leragasztottam és sokkal jobb lett. Plusz a dm-be lehet kapni kis öntapadós szilikonos párnácskát amit a cipő sarkához kell ragasztani, olyat is tettem bele, mivel az már más cipőknél is bevált. Azóta már többször is volt rajtam, kicsit néha kényelmetlen volt, de gondoltam majd bejáródik...Hát nem. Ma reggel felvettem, és dél körülre már annyira nyomta a sarkam hogy szinte sírtam...És nem véresre törte, a bőrömön szinte semmi nem látszik, hanem a csontot nyomta vagy nem is tudom, de az egész lábam zsibbadt már tőle :( Nincs valami ötletetek? Drága volt, szép is, nem lenne jó ha nem tudnám viselni...Ráadásul anyukám se örülne, mivel nélküle választottam...Kiderülne hogy nem fogom tudni hordani a majdnem 20ezres cipőt...hááát, nem lenne őszinte a mosolya...Ja és akkor még ott az a probléma hogy helyette mit veszek fel?!

2013. márc. 19. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidd el cipészhez tágíttatni!

Még nem vittem, de állítólag egy méretet is tudnak tágítani rajta.

Sajnos én is jártam úgy többször is, hogy feltört az új cipő. Nagyon kényes a lábam. Ilyenkor el szoktam adni, felteszem vaterára.

2013. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!