Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek táskát?

Hol vegyek táskát?

Figyelt kérdés

Olyan táska kellene nekem, ami ilyen szilárd anyagú. Értitek, hogy amikor beleteszek valamit, akkor nem ömlik össze minden egybe. Sima, hétköznapi, munkába járós táska kellene, ami nem kicsi, de nem is túl nagy.

És jó lenen, ha szövet lenne az oldala, mert az tovább tart. Maximum 3-4 000 ft-ot szánnék rá.

Budapest!


2013. márc. 13. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ne kínaiba és ne az aluljárókba
2013. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz... vannak nagyobb városokban olyan üzletek ahol nagyon jó minőségű táskákat árulnak, sima táskás üzletek, bár fogalmam sincs hogy kínaiak-e de olyan varrásuk és anyaguk van hogy bármelyik tizenezres táskát felülmúlják. Ha miskolci vagy tudok 1-2 helyet mondani... Kínai boltokban borzalmasak, és irreális áruk van, nekem rengeteg táskám van, mind ebből a boltból és 3000 forintnál egyik sem került többe.
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. :(
2013. márc. 17. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Óhh :( Akkor csak azt tudom javasolni hogy a belvárosban nézz szét, ilyen "mezei üzletekben" ami értem a sima táska-cipő árusító helyeket, tuti találsz... kár hogy nem miskolci vagy, ott tényleg van egy remek volt ahol nagyon jó minőségű táskák vannak 3000-ért :/ Esetleg még Pesten a turikban is szétnézhetsz, egyszer onnan halásztam ki egy majdnemhogy új minőségi táskát párszáz forintért ;)
2013. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért: engem érdekelnének a miskolci üzletek.


Előre is köszi.

2013. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hely van, ahol én mindig veszem... úgy mondom h elindulsz a Centrum buszmegállójától és mész a Pláza felé... ugye ott vannak jobb oldalt ilyen kis üzletek ahogy mész, sarkon harisnyabolt, fénymásoló üzlet, ékszeres, stb stb, na és ott találsz majd egy táskaboltot ahol kb. minden táska 3000 forint (eddig én csak annyiért vettem). Ezenkívül árulnak cipőket is, a kirakatba azok vannak kirakva, onnan fogod a boltot megismerni. Azok is jó minőségűek amúgy. Elég pici bolt, viszont sok táskájuk van középre kirakva. Eddig 3-4et vettem tőlük, de tökéletes minőségűek, gyönyörű kidolgozással, általában nagyobb méretűeket árulnak, de kisebbet is találsz hha az érdekel. Kb. úgy néznek ki a táskáik mintha vmi több tízezer forintos lenne:D Ezt a helyet tudom csak ajánlani, a többi gagyi :) Régebben vettem még egy oldaltáskát egy másik boltban 2500 forintért, de az nem tudom h működik-e még, meg milyen a minősége, én márkás táskát vettem ott (eredeti!!), egy néni árulta, én voltam az első vevője a boltba, akkor pakolta ki épp a táskákat, és ideadta ennyi pénzért :D Ez több éve volt, az a táska azóta is remek;) De Pl. a Centrum Áruház tetején lévő kínaival és a Centrummal szembeni kínaival ne próbálkozz, mert horror áron árulják a kínai szarokat...(5-6 ezer ott egy táska :/)


(Kérdező bocsi az offért)

2013. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :D


Köszi a válaszokat.

2013. márc. 22. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!