Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 9. osztályba milyen táskát...

9. osztályba milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés
Most leszek gimiben 9.-es és nem tudom,hogy hátizsákot vegyek,vagy oldaltáskát.
2012. júl. 27. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Én oldaltáskára szavazok, az nem kisgyerekes :)
2012. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
hátizsák.én is azt hordtam,mert baromi sok cuccunk volt,főleg ha tesi is volt,válltáskával garantáltan olyan gerincferdülést kapsz hogy csak na...azt max akkor hordd ha kevés cuccotok van.
2012. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van oldaltáskám és hátizsákom is. Az oldaltáska akkor jó, ha nincs sok cuccod, mondjuk még akkor sem egészséges, mert gerincferdülésed lehet tőle. Hosszútácon pedig szinte biztos, hogy gerincferdülésed lesz.

Viszont hátizsákok között is vannak nagyon jók, nem "gyerekesek". Sima egyszínűek, mintásak, figurásak stb.

Szerintem inkább hátizsákot vegyél.

2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Én lassan 3 éve hordom az oldaltáskát, de nem vettem észre semmi változást.
2012. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 walk w1th mee ***** válasza:
73%
Converse.
2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ne oldaltáskát!!! Most még lehet nem éreznéd, de pár év múlva nagyon megjárod vele. Hátizsák. Nekem is az van, meg a fél osztálynak... Semmi gáz nincs benne
2012. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is most megyek gimibe, és először oldaltáskát akartam, de a barátnőim lebeszéltek róla, hogy kényelmetlen,. ráadásul tényleg gerincferdülést okozhat. Anúgy amilyen szeleburdi vagyok nem egyser fogok futva iskolába menni, és ahhoz is kényelmsebb. Plusz szerintem több cucc is fél el benne.:)
2012. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, Converse-t biztos nem veszek,mert nem szeretem.
2012. júl. 27. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Hátizsákot.
2012. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mindkettő van,így mindkettőről tudok nyilatkozni.

Hát bevallom,inkább a hátizsákot ajánlom.Az oldaltáskát könnyebb napokon hordom csak.

Hogy milyet?Nekem Eastpak hátizsákom van.Az oldaltáskám Converse,ilyen banán alakú.De ha nem szereted a Converse cuccokat,akkor az Eastpak márkánál is van oldaltáska:)

2012. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!