Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. osztályba közgázra milyen...

10. osztályba közgázra milyen cuccokat vegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly is befürödtem...adnátok tippeket?

Köszi!!

16/L


2010. aug. 5. 22:25
 1/6 anonim válasza:

mi kellett 9.re

???

2010. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

semmitse mondtak ... nekem kellet kitalálni:S

füzet,toll...stb:S

2010. aug. 5. 22:34
 3/6 anonim válasza:
59%

Számolópálcikák, színespapír, zsírkréta, számolókorong, gyurma, ecsetes tálka, olló, papír ragasztó, tisztasági csomag...

Szted mégis mi? Tollak, füzetek amit tavaly vettél. Könyveket ugyis kapsz.

2010. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát FRANCIAKOCKÁS FÜZET KÉT OLDALT MEGMARGÓZVA ÉS CSAK TOLLAL ÍRHATSZ BELE;))


én is közgázos voltam

2010. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5littyós koccintós. :-D
2010. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem közgázra járok, de én is 10.-be megyek. Tavaly sulikezdés előtt nem mondott senki semmit, és utána is csak néhány tanárnak volt kikötése, hogy milyen legyen a füzet, és a legtöbbre lehetett számítani (pl. matekra négyzetrácsos, magyarra vonalas). Tollból meg tök mindegy volt nekik, bár a dogákon fekete vagy kék tollat kértek, de ez szerintem egyértelmű.

Szóval szerintem vegyél pár vonalas, kockás meg sima füzetet, ezekkel nem hiszem, hogy be lehet fürödni. Meg tollakat, ceruzát, fehérítőt, vonalzót, szögmérőt, körzőt, stb. De nem ugyanazok kellenek kb. mint tavaly?

2010. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!