Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendelhetik ezeket a...

Honnan rendelhetik ezeket a converse cipőket?

Figyelt kérdés

[link]



Eredeti!

Nekem is van, és tudom, hogy az mivel volt előtte converse boltban vásárolt cipőm teljesen ugyanaz!

Ebay-t végignéztem, ott tuti nincs.

Akkor honnan rendelhetik?


2013. márc. 10. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam vateráról, legalább 2számmal el volt számozva a Players Room-os cipőmhöz képest, el is ajándékoztam, akitől kaptam mintha azt mondta volna, hogy Ukrajnából van, többet nem tudok.
2013. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd már meg az értékeléseit, kínai gagyit árul
2013. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is tőle rendeltem, eredeti a cipőm, nem vagyok hülye.

Ha egy hamis conversbe bújsz bele rögtön lehet érezni MÁS!

Vagy tökéletes hamisítvány....

Mellesleg nem ez volt a kérdés...

De köszönöm

2013. márc. 10. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és megnéztem az értékeléseit, 1-2 kivételével semmi gond nem volt vele
2013. márc. 10. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
az a 2 oldal neked 1-2 kivétel-...
2013. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd rájössz miért nem eredeti... sokkal hamarabb szétmegy. Egyszer én is rendeltem, 2 hónap alatt szétment a talpa az eredetim már kb 1 éve megvan és semmi baja...
2013. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már én is sokat gondolkodtam ezen, és képtelenség hogy eredeti legyen. Hogyan lehetne ilyen olcsón eredetit adni, milyen áron szerezhezné be hogy még haszon is legyen rajta? Vagy pedig "leesett a teherautóról" kategória... Inkább a hamisítványra gyanakszom. Cipőt még nem vettem, de Converse táskát kétszer is rendeltem vaterán, az egyiket egy éve nyúzzuk, szép és tökéletes azóta is, a másiknál viszont a cipzár textilje ment szét kábé két hónap után...
2013. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!