Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai munkához jó lenne ez a...

Irodai munkához jó lenne ez a ruha, vagy túl merész?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek dönteni! Fontos lenne!


[link]


2013. márc. 7. 13:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

A munkahely, nem az a hely, ahol szexinek kell lenni. Ez a ruha szexi. Szerepét egy diszkóban tökéletes betölti, de nem egy munkahelyen!


A munkahelyi szoknya legyen térdig vagy combközépig érő sötét színű, felülre ing, blúz, egy csinosabb felső, de nem szabad hogy kivágott legyen!! Maximum egy leheletnyit.


Nagyon fontos hogy első nap mibe mész, mert meghatározod vele a későbbi "pozíciódat" is. Ha most nem leszel szimpi a kollégáknak -ami a szexi piros fekete ruha miatt nagyon valószínű- akkor később nagyon nehéz lesz jó benyomást tenni...


Az első benyomás nagyon fontos és meghatározó!!

De a te döntésed.

2013. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ezek is szépek,irodába felvehetőek

2013. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ez a ruha inkább bulizáskor jönne jól.
2013. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Bocsánat az OFF-ért és előre is elnézést kérek attól, akit megbántok, de miért van az, hogy a mai fiatalok többsége ennyire nincs tisztában azzal, hogy mit hova illik és hova nem illik felvenni?

Ez egy annyira kihívó és mindent megmutató ruha, hogy normál irodai munkánál fel sem szabadna merülnie ennek a kérdésnek.

Tényleg nem kötekedni vagy ítélkezni akarok, nem vagyok prűd sem, de valóban nem értem hogy milyen munkahelyen fogadják el az ilyen stílust.

2013. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
A modellen épp fenék alatt végződik, úgy hogy nem mozog, mert akkor tuti felcsúszik...ebben leülni nem lehet úgy hogy ne legyen ki a segged. Buliba való, nem munkába.
2013. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

Lehet lepontozni, az igazság akkor is ez. Egy normális munkahelyen páros lábbal rúgnak ki egy ilyen ruházatú nőt.


De ki lehet próbálni! :)

Hátha engedélyezik az efféle stílust, sőt, még örülnének is neki... Egy biztos, számíthat rá a hölgyemény, hogy a férfi kollégák, de inkább a férfi főnök marasztalni fogja egy kis "túlórára". Ha ez a cél? Akkor hajrá!

2013. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Húha!

Köszönöm a tanácsokat!


Nem akartam felkorbácsolni az indulatokat. Nem ez a célom, de tartok a hasonló megnyilvánulásoktól a munkahelyemen... sajnos a női csoportokban állandó a rivalizálás és az irigykedés.

2013. márc. 7. 16:25
 18/21 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem simán jó,ha te jól érzed magad benne.Miért kéne 60 évesnek kinézni?Semmi baj nincs ezzel!
2013. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel csupán annyi a baj, hogy egy kicsit rövid. Inkább a térd felett 1-2 cm-vel végződő ruhák valóak oda.
2013. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezt inkább nevezném alkalmi ruhának, mondjuk buliba, vagy koktélruhának, mint munkahelyre valónak. Az első probléma, hogy nagyon rövid, a legtöbb munkahelyen az a szabály, hogy maximum térd fölé valamivel érő szoknya megengedett, a képen lévő konkrétan épp hogy feneket takar. A másik pedig ujjatlant szintén nem illik felvenni. De pl a stílusnál maradva, abszolút nem leszel vénlányos, ha a szoknya hosszabb, és a blúz rövid/hosszú ujjú, vagy amennyiben ujjatlan blézert veszel fölé.

[link]

Ez a hölgy nem teszi ki semmijét mégis csinos, fiatalos!

2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!