Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre túl merész ez a ruha?

Esküvőre túl merész ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Nyáron lesz a nővérem esküvője, szerintetek felvehetnék rá egy ilyet, vagy túlságosan kihívó?


2011. márc. 16. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem kihívó, átlagos ruha, jól néz ki, feltéve hogy van hozzá alakod, melled. Nyárra tökéletes.
2011. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron esküvőre feketét ne vegyél fel. Meg fogsz sülni másrészt szerintem nem odaillő egy tiszta fekete megjelenés.
2011. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a feketére gondoltam, több színben van.
2011. márc. 16. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl merész, ezzel nincs baj.

Viszont esküvőre fehérben, feketében, pirosban nem illik menni.

2011. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

"Viszont esküvőre fehérben, feketében, pirosban nem illik menni."


Akkor mégis miben? Rózsaszínben? Mert én minden esküvőn csak fekete meg fehér ruhás embereket látok, néha piros is akad, de ezen kívül pont semmi. Nem kötözködés, de tényleg pont ezekben a színekben mennek esküvőre az emberek. Miért ne illene?

2011. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék beleszállni ebbe a vitába de ahogy érzed azt írd. Szerintem válaszolj az eladó kérdésére és ne köss bele más megnyílvánulásába. Ne legyél alpári.
2011. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem eladó, bocsánat már össze-vissza jár a fejem :S
2011. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem tökéletes!

és a piros a menyecske színe, a fehér a menyasszonyé, a fekete meg a gyász színe.. de mondjuk manapság már nem szokás a piros menyecskeruha.. de tisztafehérben vagy tisztafeketében tényleg nem illik..

2011. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik. Amikor én voltam esküvőn, ott kék, zöld, meg piros is volt (meg ezek keverékei), ami nagyon nem szabad az a fekete (mert nem gyászolunk) és a fehér és/vagy krémszínű ruhák, mert az meg a menyasszony színe.

Amúgy a ruha tökéletes, ha van hozzá alakod. Nem túl slampos, nem mutat túl sokat, elég elegáns de fiatalon is jól néz ki.

2011. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert ezen a napon a fehéret meg a pirosat hagyjuk meg a menyasszonynak, feteke meg a gyász színe, ez a nap meg nem arról szól.


Szerintem nem kihívó, nekem nagyon tetszik.

2011. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!