Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre túl merész ez a ruha?

Esküvőre túl merész ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Nyáron lesz a nővérem esküvője, szerintetek felvehetnék rá egy ilyet, vagy túlságosan kihívó?


2011. márc. 16. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó,de válassz hozzá piros kiegészítőket.Piros cipőt és táskát,így már senki nem szólhat a szín miatt.
2011. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Legjobban feketében tetszik ugyan, de én is olvastam már, hogy az nem illő+ fehér+ piros. Ezt a két utóbbi színt eleve nem is kedvelem, tehát marad még a szeder, királykék és sötétlila, mert még ilyen színekben rendelhető (sajnos kép nincs a liláról meg kékről), ezeken csak a csipke fekete, majd ezekből a színekből választok. Ami miatt még tetszik, hogy van rajta ez a csipke boleró-féle, mert a legtöbb ruha spagettipántos, és mivel lesz templomi szertartás is, és oda szerintem illene hozzá felvenni egy kis bolerót, ami külön megvéve még plusz pár ezer, amit inkább a nászajándékhoz csapnék.

Alakban meg nem vagyok ugyan ilyen karcsú, mint a nő a képen, de nincs úszógumim meg pocakom, így szerintem nem gond:)))

Esküvőn már pár éve nem voltam, de pl. a 4 esküvő sorozatot néztem, és illő-nem illő, ott elég sokan voltak mondjuk feketében is.

2011. márc. 17. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!