Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek divatos, szép cipők?

Ezek divatos, szép cipők?

Figyelt kérdés

Most illeszkedem vissza gyerekvállalás után az üzleti életbe. Régen csak magassarkú cipőket viseltem, közel 4 éve pedig csak laposban járok.

Az utóbbi időben nem figyeltem az elegánsabb "divatot" ezért a kérdésem. Köszönöm.


[link]


[link]


2013. márc. 3. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem az első jobban tetszik de mindkettő csinos. :)
2013. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első jobb szerintem is:) Divatos, csinos! :)
2013. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, szép cipők. Lehet, hogy a színük miatt kényesek, e tényleg szépek.
2013. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első nagyon jó.

De a második is nagyon divatos.:)

2013. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a 2 csodaszép is nehez választani 2 remek cipö-közt de ha nagyon kell vállasztani akkor én mind a 2-tö megvenem is egyik nap hordanám ezt másik nap meg azt hordanám okés remélem sokat segitem neked
2013. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Igazából tegnap az alacsonyabb sarkú 2. cipőt megvásároltam.

Azért linkeltem be mindkettőt, hogy megkérdezzem nem e nagyon "nagymamis", illetve az első linken szereplő nagyon csodaszép volt élőbe és felvéve, de olyan magas sarka volt, hogy abba nem sokáig lehet talpon lenni, valamint a Férjemnek nem tetszett, mert szerinte úgy néztem ki, mint egy kínai/japán kislány. 35-36-os lábam van, és az első cipő optikailag amúgy is kicsinyíti a lábat.

A szín valóban kényes, de a tavaszi kabimhoz/táskámhoz ez megy.

Örülök, hogy nem nyúltam nagyon mellé, és most, hogy már nem kell a leányzóm után annyit rohangálni, nem úgy nézek majd ki, mint egy trampli :)

2013. márc. 3. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
nagymamis? hülyéskedsz?? dehogyis szerintem nagyon jól néz ki barna színű kiegészítőkkel meg különösen jól néz ki :)
2013. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, ezek divatosak mosatnában. nekem az első jobban tetszik, a második meg olcsóbb ugye.
2013. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nagymamis, 20 éves vagyok és simán hordanám mindkettőt. nagyon csinosak.
2013. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő divatos és szép. Nekem feketében van olyan, mint a 2. :)
2013. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!