Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fekete leggingshez milyen...

Egy fekete leggingshez milyen felsőt, tunikát vennél fel? (lennt)

Figyelt kérdés
Tudnál képet linkelni rola, esetleg elmondod te mit veszel fel egy leggingshez, ha buliba mész? :))17/L
2012. márc. 26. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mindenképpen olyan felsőt válassz ami takarja a feneked...Ne keverd a leggings-et a nadrággal,mint sok fiatal

2012. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakis hosszított póló jöhet szóba.

ilyenek: [link]

[link]

20L

2012. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a szabályt ismerem, és persze mindig ugy hordom, de ált. csak otthon van rajtam leggings, igy megkérdeztem h buliba mivel kombinálva lehet felvenni!! Köszi a linkeket is, de légyszi küldjetek még képeket!
2012. márc. 26. 22:27
 5/7 anonim válasza:
100%
Én most vettem a napokban ugyanilyen felsőt, csak bézs színben, ez elég hosszú, eltakarja a fenekemet, és csinos! [link]
2012. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Például egy ilyen inggel:

[link]

2012. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%

most lefogtok kurv,ázni de akkor is elmondom a véleményem.:d

szóval én nyáron egy buliba sötétkék leggingsbe(olyanba ami nem látszik át) és egy olyan toppba mentem bulizni aminek a hátán 2darab pánt van(tehát konkrétan nincs háta) és körülbelül a köldökömig ér!:d

bulizni mentem nem utcára és szerintem egyáltalán nem volt gáz! aki csinos igenis felvehet egy leggingshez olyan felsőt ami nem takarja a fenekét. persze ez csak akkor van így ha jósegge van az illetőnek.:DD:)

16L

2012. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!