Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lila blézerhez milyen színű...

Lila blézerhez milyen színű szoknyát és felsőt vegyek fel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Feketét, fehéret, lilát, szürkét. Én tuti szurke szoknyaval es fekete felsővel venném fel.
2013. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekete vagy barna szoknya szerintem jól megy hozzá.Viszont, ha barna a szoknya, akkor ajánlott, ha a felső is valami hasonló árnyalat, vagy ugyanaz. Fekete szoknyával lehet még mondjuk fehér felső vagy valami bézs, homok színek. Nem tudom milyen lilára gondolsz, de ha valami sötétebb, akkor bátrabban kísérletezhetsz. Viszont, ha pasztell és világos, akkor fehér vagy fekete legyen vagy szintén hasonló lila.
2013. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen lila. Egy kékes tónusúhoz teljesen más színek passzolnak, mint egy bordóslilához (alapjáraton az előbbihez hidegebb tónusú színek, a másikhoz melegebbek). Ami mindkettőhöz passzol, az a szürke, fehér, fekete. De el tudnék még képzelni árnyalattól függően világoskéket (én szürkéskékkel venném fel a lilát, türkizzel nekem már sok lenne valósznűleg), a rózsaszín bizonyos árnyalataival, krémszínnel, zöldekkel is.
2013. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Reni 24 válasza:
egy Bézs színü szoknyát vennék fel vagy Feket...
2013. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Homokbarnát vettem fel végül. Köszi a tanácsokat. :)
2013. márc. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!