Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Étterembe hogy öltözzek fel...

Étterembe hogy öltözzek fel elegánsan, csinosan, ha szoknyát nem akarok felvenni? 21. L

Figyelt kérdés
Évfordulós vacsoráról lenne szó. Azt nem tudom, hogy mennyire illik kiöltözni pont ide. Azt tudom, hogy az étterem színvonalától függ, de én ehhez nem értek hogy mi milyennek számít a városban. (Nem budapesti vagyok.) Szóval van valami ötletetek amivel tuti nem lövök mellé?
2013. febr. 12. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami elegánsabb ruhát vegyél fel,vagy szoknya ing párosítás is jó,látszódjon hogy kiöltöztél de nem kell estélyiben menni.

[link]

[link]


Ilyesmi összeállításokra gondolok,persze téli változatban.

Persze megírhatnád hogy milyen ruhadarabok állnak rendelkezésedre,pl vannak szebb ,díszesebb ingeid,szoknyáid vagy esetleg blézered? :)

2013. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz szoknyát felvenni akkor sztem valami ilyesmit próbálj kitalálni (kép)


[link]


[link]


[link]


vagy ami egyszerűbb egy szebb farmer elegáns blúz rá valami boleró vagy zakó és magassarkú kevés ékszer :))


[link]

2013. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ívy1 ***** válasza:
0%
Szerintem leggings egy csinos hozzá illő felsővel meg csizmával jó lesz ide.
2013. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fekete nadrág, valami szép blúz, mondjuk fehér, és egy csini blézer vagy kabát, magassarkú
2013. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!