Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok segíteni? 16/L

Tudnátok segíteni? 16/L

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen ruhákat szeretnék rendelni ebay-ről, vagy ehhez hasonlóakat,csak nem tudom hogyan tudnék rákeresni úgy,hogy ne legyen nagyon drága és a szállítás is ingyenes legyen.

Tudnátok nekem segíteni? Köszönöm előre is.



2013. febr. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Chanel táskától kezdve férfi ruhán keresztül csokis sütiig minden van azon az oldalon, amit linkeltél.

Ha csak a női ruhákat nézem, abból is van mindenféle stílusú.


Így, hogy nem konkretizálod jobban, senki se fog tudni segíteni.

2013. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.Megnyitottam pár képet új lapon és a linkjüket próbáltam kitenni,de nem engedte sajnos.
2013. febr. 25. 18:47
 3/3 anonim válasza:
Azt betudod állítani úgy, hogy amikor beírtad a keresőbe a dolgot amit szeretnél rendelni, bal oldalt megjelenik egy részletes kereső és ha legörgeted, ott van hogy free shipping only, az az ingyenes postaköltség, és fölötte egy ilyen csúszkán az árakat, hogy 0.01 dollártól pl. 8.40 dollárig. Remélem érthetően írtam le
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!