Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viselt horvath eva es a...

Mit viselt horvath eva es a tobbi holgy a story galan a laban, ha szandalhoz nem illik harisnyat felvenni?

Figyelt kérdés
harisnya

2013. febr. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom semmit...
2013. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyébként ez hülyeség, hogy nem illik. Ezzel a "nem illik" marhasággal azok dobálóznak, akiknek nincsen fantáziája.

[link]

2013. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is butaság, hogy szandálhoz nem illik harisnyát felvenni. Miért ne illene?
2013. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


miert baj az,hogy radics gigin harisnya volt?...

telen miben ment volna?

2013. febr. 14. 10:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha semmit nem viselt a szandalhoz,az azert nem ertem,mert tel van. Ugy ment otthonrol el a gala szinhelyeig? Meg ha taxival is.En peldaul meg szinhazban senkit nem lattam telen harisnya nelkul szandalban.
2013. febr. 14. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig nejlonharisnyával használom a szandit, mindig,fogalmam sincs miért nem illő. Sokkal másabb azzal jönni, menni úgy,mint mezítláb.
2013. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen.
2013. febr. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!