Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-17 éves lányok! Milyen...

13-17 éves lányok! Milyen ruhákat hordtok? Hogyan sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Hány lyuk van a fületekben?

Ki szoktad lakkozni a körmöd?

Hány pár cipőtök van?

Hogyan hordjátok a hajatokat? Festitek?


Válaszotokat előre is megköszönném!


2013. febr. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

17 éves vagyok.

mind2 fülemben 1-1 fülbevaló van,mindig ki van lakkozva a körmöm többnyire feketére.

4 pár cipőm van. hajam simán leengedve,néha vasalva,és be van festve sötétbarnára.

hétköznapra smink tus és spirál.:D

egy pc van:D

2013. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia:)

14 vagyok. általában az alkatomnak megfelelő(magas, vékony vagyok), nőies, szolidabb ruhákat hordok, ebbe belefér még 3-4 centis csizma is. sminkelni nem nagyon szoktam, max. spirál, cerka, egy kis szájfény. a fülemben 1 lyuk van(fülenként:D). a körmömet általában csak átlátszóval festem ki, ünnepekkor, bulikon ízlésesen színesre. jelenleg 4 pár cipőm van, bár az egyiket nem hordom most mert átázik:D. a hajam göndör ezért nem sok mindent kell vele csinálnom, általában csak természetesen hagyom, kiengedve.eddig még nem festettem, lehet, hogy majd később átvedlek barnába:D

2013. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a csizmát kb. így képzeld el: [link]


[link]


[link]

14L

2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld pacsii. :D
2013. febr. 8. 21:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőben egy, nem nagyon, ha igen, színtelenre, három-négy, kiengedve, nem.
2013. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A jobb fülemben 4 a balban 2 lyuk van:D

Azt a ruhát hordom ami megtetszik:P

Alapozó,korrektor,szemceruza,spirál,szájfény- szem alul feketére kihúzva,spirál és vmi rózsaszínes szájfény:D

Lakkozom a körmeim.

Mindig vasalom a hajam,szétengedve,néha copfban hordom,alját festem csak,feketére

15/L

2013. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14 vagyok.:)

alkalomhoz illő ruhákat. hétköznapokon van hogy lazább, de nőieseket csinosakat is szoktam..attól függ milyen kedvem van.

alapozó, szempillaspirál

1-1 lyuk van a fülemben.

igen kiszoktam festeni a körmöm, szeretem az élénk színeket is de van olyan is hogy világosabb, rengeteg körömlakkom van :D

nem tudom pontosan hány pár van.

nem festem, barna hosszú egyenes hajam van. általában kiengedve de van hogy felcsatolva, vagy éppen összefogva.

2013. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 vagyok

1-1 lyuk van, naponta váltogatom a fülbevalóimat, de csak pontszerűket hordok

nem szoktam, szüleim nem engedik

3 van, egy bakancs, ami vízálló, egy bokacsizma és a tavaszi cipőm

kiengedve, nekem eleve gesztenyebarna így nem kell festenem szerintem, mert szeretem ezt a színt. felemásan választom el, héha oldalra csatolom. Szoktam a fejem tetején egy tincset befonni, meg ha elcsatolom, valami díszes csatot választok

2013. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Összesen 14 lyuk van a füleimben. Majd még akarok

Igen, mindig ki van lakkozva.

Bakancs, 3 tornacipő, egy csizma, egy saru.

Szinte mindig kiengedve, esetleg félrecsatolva. Néha kontyban, vagy összefogva. Festem szőkére.

Olyan ruhákat hordok, amik tetszenek. Legtöbbször feketét, de imádom pl.a rózsaszínt és az aranyat is, meg az olyan semleges színeket is mint a szürke, vagy a barna. Figyelemmel kísérem a trendeket, de csak azt hordom, amivel tudok azonosulni.

Tulajdonképpen sok smink van rajtam, de ez nem látszik, mivel natúr sminket készítek legtöbbször. Ritkán használok élénk színeket, inkább csak az árnyalatokkal játszom, kiemelem a szemeim és a szám. Az a jó, ha alig látszik, hogy sminkelve vagyok.

16l

2013. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bal fülemben 2,jobban egy

mindig kivan,csak 2 darab körömlakkom van,mert ha sok volt,akkor mindig hamar beszáradt,így meg hetente váltogatom. Jelenleg szürke és élénk narancs van,de a szürke már fogyóban,helyette kéket akarok venni.

Télre csizmám van,de igazából egyet hordok most,másik bokacsizma,aztán enyhébb időben,harmadikat nagyon ritkán.tavaszra,nyárra sok cipőm van.

általában kiengedve,vagy befonom,eltűzöm esetleg. nem festem,anyum nem engedi,de nem is szeretném,amúgy jó sötét barna.

17

2013. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!