Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti, hogy sminkelitek magatokat...

Ti, hogy sminkelitek magatokat a mindennapokra?

Figyelt kérdés
Én egy 9.es lány vagyok, én szempillaspirált és szemceruzát és szájfényt használok, de már nagyon unom és változtatni szeretnék egy kicsit...tudtok adni tippeket? am kék szemű vagyok

2012. nov. 18. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Felül kihúzom a szememet szemceruzával,hol világos,hol sötétbarnával ,vagy feketével,a szemem végénél húzok neki egy kis ívet. Jó hosszú szempilláim vannak,felül kispirálozom,alul kevésbé, csak annyira hogy sötétebb legyen mint amúgy.Ez nagyon szépen kiemeli a szememet(csoki barnához tudnám leginkább hasonlítani a színét).Ja és előtte a szemhéjamra(a szemöldököm alá is)teszek sötétebb színű alapozót.Dobhatsz fel egy kis pirosítót is,bármilyen sminket felturbóz. A szájfényt nem kedvelem túlságosan,de ha te unod akkor valószínűleg 1-2 fajta lehet neked,azok is hasonlóak..Rengeteg színű szájfény van,menj el a boltba és szerezz be pár változatosat,ne csak a megszokottat. :)

Aztán ugye van a fekete tus,abból vannak különböző színűek,anyukám szintén kék szemű,és ő az alsó szempillái tövébe kb a szeme közepéig/a szeme sarkába kiszokta húzni kékkel. Nagyon gyönyörűen kiemeli a szemét.Ezt kicsit érdekesen írtam le,de azért remélem érthető. xS UI.: kevésbé unalmas a szemceruza ha úgy használod mint én,szerezz be különböző árnyalatúakat belőle. =) Puszi

2012. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a smink hétköznapokra bőven elég.

Én alapozót használok, mert van 1-2 helyen kisebb bőrhibám, mellé szempillaspirált meg szájfényt :)

2012. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elég hát. Nálam az alapozó, szempillaspirál az alap :) Aztán szemhéjpúder (natúrszínű), barna vagy fekete szemceruza, vagy szemhéjtus. És az ajakápoló. Mást nem használok.

20/L

2012. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen szempillaspirált használtok? :) Én most vettem nemrég egy manhattaneset, de nagyon szeretem, szép hosszú pilláim lesznke, de kíváncsi vagyok, hogy ti milyen spirálokat használtok? :)
2012. nov. 18. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nekem Avonból van 3 féle spirálom azokat szeretem de a kedvencem az Avonos Super Shock, meg van még 1 Rossmannban vettem, Essence, azthiszem
2012. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szempillaspirál mert hajnalba nagyon be van esve a szemem. hidd el nem kell több, mert később csak a bőröd látja kárát. és a fiúk is a természetes szépséget szeretik.:) tapasztalat:) 15/l
2012. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én alapozót használok, mert van néhány bőrhibám, de soha nem esek túlzásba, szerencsére azért kevés is elég belőle. A szájfényeket én is szeretem, bár általában színtelent használok. Én fekete vagy sötétbarna szemceruzával az alsó szempilláim tövét félig kihúzom-kicsit elsatírozom, hogy ne legyen olyan éles a vonal, és felül is ugyanígy, de ott már egészen a belső szemzugtól húzom a vonalat. Itt már kicsit erősebben húzom ki, hogy látványosabb legyen a satírozás. És egy ici-pici szempillaspirál felülre. Nálam ennyi:) Ja, amúgy nekem zöldesbarna szemem van, és egy missportys vízálló spirált használok, de azt abszolút nem ajánlom, mert nem jó:S:S És lemosni alig lehet:S
2013. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!