Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordjak övet? Övvel vagy...

Hordjak övet? Övvel vagy nélküle stílusosabb?

Figyelt kérdés

A legtöbb farmerom skinny fit (tehát csőgatya) és pont a méretem, tehát nem indokolt az öv használata, csupán kiegészítőnek hordom, de mostanában leszoktam róla.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek kell övet hordani? Nincs hiányérzetetek ha látjátok hogy a farmeron ott vannak az övbújtatók, de nincs öv benne?


2013. febr. 8. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, meg nem is szeretem az öveket annyira.
2013. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem a hiányát az öveknek... mondjuk én mindig nadrág fölé lógó felsőket írok :). Öveket szoktam hordani, de inkább ruhákhoz, derékra.
2013. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig hordok övet amikor rövidebb felső van rajtam. Nagyon jól fel lehet vele dobni egyszerű darabokat is. Hosszabb felső esetében viszont nem látom értelmét ha az ember passzos nacit vesz.
2013. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csakis egy nadrághoz hordok övet, egy szürke szövet magas derekú rövidnadrághoz.

Nem hordok övet, nem szeretem. Tavaly télen hordtam egy masnisat, de amiatt a fölső felugrott és ki volt a derekam, ezért inkább nem hordok.

Persze van amihez stílusos lehet egy szép öv. De nem muszáj. :)

2013. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha betűröd a fölsőt akkor mindenképpen vegyél övet szerintem, de ha nem akkor nem muszáj.
2013. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, de örülnék, ha nekem se kéne övet hordanom. A felsőim többsége eltakarja és iszonyú hülyén néz ki a dudorodó övcsat. Betűrni meg nem szeretem. Szerintem, ha nem akarsz, ne hord övet.
2013. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ő betűrte az inget, én mégse érzem hiányát az övnek.

[link]


Nála se. :)

2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is azért szoktam le mostanában az övhasználatról, mert a nadrág gombján megtámaszkodik az övcsat, és hülyén áll, plusz ott a dudor a polo alatt ha rálóg, nélküle viszont olyan letisztult lesz a szerelés, és mindenkin ilyen nagy csatos övek vannak, és egészen egyedi, hogy nincs ott semmi. Szóval meggyőztetek, hogy jó így öv nélkül :) Köszi a válaszokat :)
2013. febr. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!