Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék stílusosabb,...

Hogyan lehetnék stílusosabb, feltűnőbb? 21L

Figyelt kérdés
Viszonylag jó adottságokkal rendelkezem. Nincs rossz alakom, hosszú barna hajam van, smink nélkül is elég határozottak a vonásaim. Épp ezért nem is szeretem magam sminkelni csak néha. A hajamat se festem mert tetszik a színe, és a formája is, hogy csak sima hosszú, mindenféle belenyírás nélkül. Azonban túl stílustalnnak érzem magam. Úgy érzem sokkal többet kihozhatnék magamból. Túl szürkének érzem magam. Jól állnak a színek, csak ha túl színesben vagyok, idétlenül érzem magam. Általában sötét ruhákat hordok, mert azok slankítanak, és laposabbá teszik a hasamat, amin van kis fölösleg. Szerintetek mit kéne tennem, hogy határozottabbá, feltűnőbbé, stílusosabbá tegyem a külsőmet?

2012. szept. 5. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell full színesbe öltöznöd, kezdetnek az is elég, ha beszerzel pár színes kiegészítőt. jön az ősz, valami kendőt, színes gyűrűt, fülbevalót, táskát. Ha bátrabb vagy, akár egy színes, feltűnő mintás pólót, vagy blúzt - ezeket pároztathatod az egyszínű ruháiddal is, de mégsem leszel egyhangú. Nézegess divatblogokat, lapokat, válogasd ki, mik tetszenek, ha vásárolni mész, próbáld is fel azokat, hogy jól érzed-e magad bennük. Vagy próbálj a meglévő ruháidból olyan öltözeteket összeállítani, amilyeneket eddig nem, pároztass szokatlan darabokat (még ha első ránézésre h.lyén is hat, mert lehet, hogy felvéve pont nyerő). Nézz stílustippeket, öltözködési tippeket neten vagy magazinokban. Hátha segítenek :)
2012. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
"smink nélkül is elég határozottak a vonásaim. Épp ezért nem is szeretem magam sminkelni csak néha" - itt kezdödnek a gondok!
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


tessék :D hosszú barna haj, és ilyen cuccban még az a pici felesleg sem látszik a hasadon :D meg amúgyis feketét akartál :D ennek a lánynak elég érdekes feje van, reméljük rajtad jobban áll(na) ez a cucc :D feltűnőnek nem mondható, de elég stílusos szerintem :D

2012. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a külföldi lányok stílusát, (már akinek télleg van) azokat nézegetem és megfigyelem az öltözködésüket/kiegészítőt/stb.... Onnan meg már össze tudsz állítani teis különböző outfiteket.
2012. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
márpedig egy kicsi smink feldob. és hordj több színes cuccot (nem úgy értem, hogy egyszerre legyen rajtad zöld-piros-lila-sárga-kék) amúgy a fekete-fehér összeállítás csinos, elegáns és határozott. legalábbis akkor, ha van rajtad egy blézer vagy magassarkú, mint kiegészítő, és egy gyöngyfülbevaló.
2012. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!