Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen topokat, pólókat...

Milyen topokat, pólókat vegyek, ha elég nagy a hasam, és a derekam majdnem egyvonalban van a csípőmmel?

Figyelt kérdés

Eddig hagyományos, kicsit testhez simulú felsőket hordtam. Szerencsére télre tudtam olyan pulóvereket venni, amelyek nem hívják fel a hasamra a figyelmet. (denevérujjú, kicsit bővebb)

A derekam és a csípőm között 6(!) cm különbség van. Egyébként nem vagyok kövér, 60 kg vagyok 165 cm-hez. (Tudom, azért pár kilót fogyhatnék..)

Milyen tipusú topok lennének előnyösek nekem?

Nagyon rosszul oszlik el rajtam a felesleg, a felsőtestem aránytalanul nagy a lábaimhoz képest.


2013. febr. 7. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Tunika.En is azt hordok.
2013. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen olyan felsőt vegyél, ami karcsúsított fazonú, de kicsit bővebb. Ne legyen passzos. Ha mondjuk szép cicid van, emeld ki - nem azt mondom, hogy rakj ki mindent a kirakatba, csak ízlésesen.

Biztos vagyok benne, hogy voltak és lesznek is olyanok, akik az empire fazont javasolják (mondva, ápol és eltakar), de azt felejts el. Vékony lányoknak jól áll, de akin van pár pluszkiló, terhes kismamának néz ki benne.

Viszont, és ezt nem rosszindulatból mondom, de pár kilót tényleg le kellene adnod. Nem vagy kövér, de ha a hasadra rakódik le a pluszsúly, annak komoly következményei lehetnek.

2013. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használd ezt a kalkulátort:

[link]


A végén kiadja, hogy milyen típus vagy és, hogy milyen ruhák a legelőnyösebbek az alakodnak.


Inch-ben kell megadni az adatokat.

1 inch = 2,54 centi

2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!