Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Homokóra alaknél a vállnak és...

Homokóra alaknél a vállnak és a csípőnek vagy a mellnek és a csípőnek kell egyvonalban lennie?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy a mellnek és a csípőnek, de itt olvastam hogy váll és csípő...nekem a vállam és a csípőm egy vonalban van, viszont a mellem és a csípőm között több mint 10 cm különbség van. Eddig körtének mondtam az alakom, de nem tudom hogy ez most akkor melyik kategória..szerintetek?

Méreteim:

Mell: 81

derék: 65

csípő: 92


2011. júl. 16. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem , homokóra alkatnál pontosan az az S vonal a lényeg nem az hogy egyenes legyen.

Amúgy ezt így nem tudom eldönteni tegyél fel alakodról képet.

2011. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább a mellnél és a csípő méretét nézzük. Logikusan. Az ember válla általában szélesebb mint a csípője.... a karok miatt.

Ha a melled kisebb, akkor inkább körte alakod van.

2011. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem tuti homokóra van, sőőt.. mell 92, derék 61, csípő 89-90... a vállam szélesebb szerintem de nagyon erősen megvan a tipikus S vonal :D
2012. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!