Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordtok utcára melegítő...

Ti hordtok utcára melegítő együttest?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye megfogalmazásért (eggyüttest) ezt ugy értem hogy melegítőnadrág és hozzávaló pulcsi. :D


Szóval én már nagyon unom, hogy mindenhova úgy ki kell öltözni...mármint mindig farmer, pólóval szép cipő. Ti gáznak tartjátok ha valaki melegítőbe van? pl elugrik a boltba, postára stb. most vettem egy melegítőt pulcsival eddig sosem hordtam de már elegem van hogy még a boltig is farmert kell húznom. Gondoltam arra jólesz hogy elugrok ide-oda, nyílván olyan helyre nem venném fel ahová nem "illik". Egyébként nagyon jól néz ki, jó anyaga van ilyen plüsssös és szép májva világos rózsazsín. Tehát teljesen vállalható kinézete van, hozzá egy fekete nike sportcipőt meg van egy fekete mellényem azt venném fel hozzá.


Ti hortok melegítőt?



19/L


2013. febr. 6. 12:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Sztem egyszerűen kulturált ember nem megy le melegítőben sehova (hanem nem nyavalyog amiatt az 5-10 perc miatt, amíg magára vesz egy vállalható szerelést). Minden viseletnek megvan a maga helye, a melegítő otthonra meg edzésre való. Ennyi erővel pizsiben meg kombinéban vagy fürdőruhában is járkálhatnának az emberek az utcán meg az ABC-ben.

A plüssmelegítő utcára meg duplán gáz. És igen, fehér lányon is cigányosnak hat. És tök mindegy, hányezer volt, és melyik trendi plázás boltban vetted. Ugyanolyan igénytelennek és gettósnak fog hatni, pont azért, mert az ember ilyesmit asszociál hozzá.

2013. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem hordok. De ha te szeretnéd hordani, akkor vedd fel, sokan vesznek fel boltba melegítőt. A kinyúlt kínai kínais sportcipővel tényleg elég rossz látvány, de egy csinos alsó hozzá való cipővel, felsővel nem néz ki rosszul.
2013. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
akkor ti biztos világsztárok vagytok hogy nem mertek kimenni melgítőben az utcára. Talán nyomotokban vannnak a celebfotósok? az meg hogy mit gondol xy idegen ember nem mind1? akik ismernek úgyis tudják hogy milyen vagy/vagytok tehát...
2013. febr. 7. 13:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak kérded a véleményünket ha te ugyis felveszed?Eleve ha nem lenne benned kétely,fel se tetted volna a.kèrdést hogy gàz e...Egyèbkènt szomszédomnak is van plüss melegitöje.Bordo szinü,abban cigarettazik kora reggel a teraszon.Nekem is van.babarozsaszin,itthon az sokszor van.rajtam.Utcara plüss cuccban nem jarkalnék,nem azert mert sztårnak érzem magam,hanem mert nem akarom hogy hülyén nêzzenek ram az emberek.Ha neked tetszik egeszsegedre,hordjad.Akár discoba is,akàr orvoshoz,bårhovà.De ne provokalj itt senkit.Hisz te kérdezted kinek mi a véleménye.
2013. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, idén a Story gálára is abban mentem, akkora sztár vagyok. Amúgy minek kérdezted a véleményünket? Felteszed a kérdést, válaszolunk rá, erre azt mondod nem érdekel a véleményünk. :D
2013. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyan helyre nem veszel fel ahova nem illik, de néha utcára felveszem, fekete nikeal, volt hogy melegítőbe mentem le a konditerembe. Nyugodtan vedd fel:)
2013. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lemaradt F/29
2013. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én csak melegítő alsót horok de azt mindíg bárhová megyek nekem kényelmes leszarom ki mit gondol nem tetszik nem nézed alapon.Ha neked tetszik hordjad nyugodtan akinek nem az meg haljon bele a megfelelési kényszerébe! :)
2013. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem értem miért írják sokan, hogy fú én nem veszek fel melegítőt, Jajj az milyen már. Ha valaki felvesz egy szép és márkás melegítőt pl adidas Nike, annak a 20-30 ezer forintos együttesnek komolyabb megjelenése van mint a pár ezer forintos monoton farmeroknak és még kényelmes is. Azok nem szeretik a melegítőt, akik nem tehetik meg hogy 20-30 ezret költsenek rá, mert abból már 10 farmert lehet venni :)))Nyugodtan fel lehet venni, bár az igaz hogy a túl színesek meg cicomásak nem szépek, egyszerű fekete vagy hasonló
2017. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!