Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordtok utcára melegítő...

Ti hordtok utcára melegítő együttest?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye megfogalmazásért (eggyüttest) ezt ugy értem hogy melegítőnadrág és hozzávaló pulcsi. :D


Szóval én már nagyon unom, hogy mindenhova úgy ki kell öltözni...mármint mindig farmer, pólóval szép cipő. Ti gáznak tartjátok ha valaki melegítőbe van? pl elugrik a boltba, postára stb. most vettem egy melegítőt pulcsival eddig sosem hordtam de már elegem van hogy még a boltig is farmert kell húznom. Gondoltam arra jólesz hogy elugrok ide-oda, nyílván olyan helyre nem venném fel ahová nem "illik". Egyébként nagyon jól néz ki, jó anyaga van ilyen plüsssös és szép májva világos rózsazsín. Tehát teljesen vállalható kinézete van, hozzá egy fekete nike sportcipőt meg van egy fekete mellényem azt venném fel hozzá.


Ti hortok melegítőt?



19/L


2013. febr. 6. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Fúj nem. Nekem a cigányok jutnak róla eszembe az arany plüss ,vagy susogós kamu adidas neonpink melegítőkben.


Jaj most látom te is ilyen plüssöset akarsz...neee :(


Amúgy a farmer mióta "kiöltözés"? Nekem az a "legalja" amit felveszek,annál már csak feljebb van és nem gondolom hogy ez kényesség lenne.


Vigyázz mert könnyen átcsúszhatsz igénytelenbe.

2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Simán felveszem a Nike-t! :)
2013. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem hordok.
2013. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Na pont ilyen plüssös-rózsaszíneset hordanak a cigányok is. Ha az vagy, nyugodtan vedd fel, senki nem fog megszólni. Ha nem vagy az, akkor viszont légyszíves emberhez méltóan öltözz fel. Nem alapvetően a tréningruhával van a probléma, mert mondjuk egy sima pamut, fekete (akár márka nélküli is) még a boltba elmehet, de azért egy ilyen csiri-csáré valamit ne vegyél már fel utcára.
2013. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Én hordok,városban lakom,de plüsst felnem vennék az utcara,sem.szineset.Nekem fekete van,normalis anyagbol.Azt hordom boltba,stb.Farmert utalom,helyette leggingst hordok,van olyan kenyelmes mint a melegitö nadrag.
2013. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Én sosem hordanék melegítőt utcára, max ha edzeni megyek vagy tesi vagy ami indokolja. Szerintem a melegítő az utcára olyan cigányos vagy link vagy nem is tudom hogy fogalmazzam. Ha már valaki kilép az utcára legyen valami megjelenése. Nem talpig smink vagy mindig megcsinált haj, stb..de egy farmert felhúzni kb félperc és elég sokat dob az összképen. Szóval nálam ki van zárva..de az h valaki ilyet hord, az ő dolga. Nem ítélem el, de már mínusz pont mondjuk egy ismerkedésnél. Nálam a plüssös kinézet még jobban ellenérzést kiváltó ok úgyhogy..


Ez az én véleményem. 21/L

2013. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát az általad említett mályvás cuccot biztosan nem , de én utcára illetve szinte az esetek 70%-ban adidas és nike melegítőimben járok. Postára, boltba, edzésre, vásárolni, barátnőzni, tökéletesen megfelel és elég sok emberen látom. Amiben jól érzed magad. A munkahelyemen elég kötött fehér inges az öltözködés és ha tehetem még farmert sem veszek fl a szabadidőmben.:)
2013. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Jajjj már ne hidj ezeknek hiszen mink is aszt hordunk a rajbabákkal, mi vagyunk a legrajabb hercegnők az uccában! Vegyed fel asztán nem kell farmerral flancolni! Dzsennifer voltam.
2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Malyvarozsaszin plussos...

Hat figyelj en tuti nem mennek ki utcara meg futni se benne, de ha neked tetszik akkor ok.

Azt vettem eszre nem ciki ez videken sokan jarnak igy boltba, fodraszhoz ide-oda elugrani, rokonok is, csak nah nekem fura.


Nem lenezesbol irom ezt, tudom szokas a fovarosiakra azt mondani hogy fennhordjak az orrukat, csak a velemenyem irom le.

Itt meg ahol most lakom vegkepp ciki lenne, itt mar szep farmer polo borcsizmaban is kisse alul erzem magam oltozve... de meg elmegy.

2013. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány se paarszt meg semmi. A melegítő Tally weijl-es 14 ezer forintos. Azt azért meg tegyük hozzá, hogy egy cigány tök mind1 mit vesz fel, minden szarul áll nekik.... Nyílván egy magyar fiatal lányon inkább mutat sportosan mint cigósan.


Az meg hogy igénytelen megint csak túlzás, igénytelen attól lesz valami ha koszos/büdös. Én nem a ruházat alapján döntöm el hogy igénytelen e valaki... kolléganőm mindig kis tip top csini mégis 2 napig simán felvesz egy bugyit. ennyit erről.

2013. febr. 6. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!