Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresztet vethetek a cipőmre?

Keresztet vethetek a cipőmre?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az egri Criminal Skate üzletben vettem augusztus vége felé egy Fallen Mission cipőt. Mivel itt a tél, nagyon keveset hordtam, a talpán szinte sehol sincs kopás. DE: a bal cipőnek a sarka belül teljesen kikopott és kiszakadt, amit csak múlt héten vettem észre. Be is vittem a cipő,t de a hölgy azt mondta, hogy belső sarokkopásra nincsen garancia, ami egyébként a cipőhöz egy kis füzetben és valami könyvben is benne volt. (gondolom az üzletnek valamiféle szabályzata) De én egy, a fogyasztóvédelemnél dolgozó ismerősömtől úgy tudom, hogy a jogszabály teljes körű garanciát ír elő, tehát ők csak úgy nem irkálhatják le, hogy mire van, és mire nincs garancia. Elküldték javítani a cipőt, de a nő szerint visszaküldik. (egyébként a másiknak semmi baja, nincs kikopva a sarka) Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mit tehetek, ha visszadobják a cipőt? Azért egy 18 rongyos cipőről beszélünk, ami alig volt hordva. :|
2013. febr. 3. 13:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!