Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a mostani tini/tizenéves...

Tomark kérdése:

Mi a mostani tini/tizenéves fiú divat, ami pl bejön a casjoknak?

Figyelt kérdés

Mi a mostani tini/tizenéves fiú divat, ami pl bejön a casjoknak

mert egyre több kicsit ilyen b*zis fiú járkál, b*zis ruhákban, az bejön a csajoknak, de én inkább ez a skates fiú vagyok

szeretném tudni, hogy milyen öltözetek a divatosak mostanság



2013. jan. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
2013. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon bejon amikor egy pasin olyan gatya van ami nem log le rola, hanem normalis es latszik benne a feneke (csak ha szep kerek :P) illetve az ingeket is szeretem, jopofa polok kapucnis pulcsival, illetve ha ki vagy gyurva akkor olyan felso ami feszul KISSE de nem teljesen tapadosra gondolok. Leginkabb az nez ki jol amikor egy pasi laza termeszetes es van onbizalma a cuccban ami rajta van. Remelem segitettem! 17/L
2013. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
29%

Hát nekem elég fura az ízlésem :DD Miután elolvastam a két választ még inkább így gondolom :DD Nekem egy fiúnál a haj számít a leginkább. Én konkrétan gusztustalannak tartom a hosszú hajat egy fiún. Ne érts félre, nem akarok megbántani ezzel senkit, de nekem ez az ápolatlanságot tükrözi. Ugyan ilyen undorító tud lenni a félhosszú/ rövid haj, akkor ha zsíros, nem mossák rendszeresen.

Nekem főleg a gyerekes fiúk jönnek be és a "veszélyesnek tűnők":DD Persze legyen rajta kis izom (bár nem muszáj :)), de ne legyen egy benga állat.. :O

Példáák!! :DD

Gyerekes: [link] Ez csak FIÚBAAN :33

Danger :D : [link]

:33

De egy ing + nyakkendő + fekete csőgatyó kombó mindig levesz a lábamról :DD

U.i.: Nem szeretnék megjegyzéseket kapni az általam belinkelt képekre, ill. az általam leírt szövegre!! Az elején megemlítettem, hogy furcsa az ízlésem, de mindenkinek sajátja van.. KÖSZÖNÖÖM!! :))

2014. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!