Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvesztek olyan méretű...

Megvesztek olyan méretű cipőt, ami kicsit nyomja a lábujjatokat, hogy majd kitágul, vagy akkor nagyobbat vesztek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
én ilyen gondba vagyok a balerina cipőkkel. a 38-as kicsi ,a 39-es nagy. volt egy 38-as balerina cipőm amit kimostam és kitágult és igaz kicsit nyomja a bal nagylábujjam de még elviselhető. viszont nagy bajba vagyok hogy most tavasszal hànyas méretű balerinacipőt vegyek.mert az előző kezd szétjönni .
2013. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen balerina cipő problémám van, meg az ami olyan mintha balerina lenne, de magassarkú. Körömcipőnek hívják? Nah ezekkel nagy problémáim vannak, mert az egyik lában kb egy centivel nagyobb mint a másik, és vagy kilépek, ami ugye nem jó, vagy egy kicsit nyom. Igaz ez sem jó, de talán nyúlik. Nemrég vettem egy körömcipőt, picit pászosabbat és ott ahol nyomott megnyomkodtam belülről hogy táguljon a bőr. Viszont a rossz idő miatt nem hordom, úgyhogy gyakorlatban még nincs letesztelve.
2013. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Áá, sosem vennék ilyet, megjártam már én is párszor, hogy azt hittem, majd tágul. Persze lehet, hogy van ilyen, főleg a valódi bőrből készültek, de előre nem lehet tudni. És ami a boltban próba során kicsit nyom, az őrületesen fog nyomni, 2-3 óra múlva, úgy, hogy járni sem lehet benne.

Főleg hogy a szorítás hatására hajlamos a lábujj, még inkább megdagadni.

Szóval én nem venném meg, vagy csak nagyobb méretben, ami már nem szorít.

2013. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pedig kiléptek a cipőből, mert bő a sarka, lehet venni drogériákban olyan öntapadós csíkot, amit a cipő sarokrészébe kell ragasztani, és akkor megakadályozza, hogy minden egyes lépésnél lecsússzon a lábról.
2013. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan cipőt veszek ami jó rám, nem nyom, nem nagy, nem kicsi...
2013. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
balerinában és magassarkúban nekem pont a méretem kell. de télre 1-2 számmal nagyobbat veszek.
2013. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!