Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen iskolatáskát ajánlanátok?

Milyen iskolatáskát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A mostani elszakadt (3 éve használom, szürke convers)és szeretnék új táskát venni de valami "elegánsabbat", nőiesebbet. Nem rég változott a stílusom ( legtöbbször sötét, farmer valami pasztell, világos ing vagy blúz,blézer és valami kiegészítő) inkább elegánsabb nőiesebb. Szóval szerintem ehhez nem illik egy convers , hátizsák. Milyen táskát ajánlanátok ??

2013. jan. 21. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha tudtok küldhettek mimnél több linket!
2013. jan. 21. 18:09
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen valami feketét, mert az illik mindenhez.:) Hogy hol vehetsz ilyet? A kínait nem ajánlom, mert hamar tönkre megy. De ruhaboltokban lehet szép, divatos, elegáns táskákat kapni.
2013. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen kínaiban nem is akartam. :)
2013. jan. 21. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

csak ne ilyeneket,mert minden 3. csajnak ilyen van:

[link]


amúgy meg én a helyedben nem iskolatáskát vennék,hanem egy nagyobb táskát ( [link] k. ekkorát,és ilyen alakút). Szerintem ilyet szinte bárhol tudsz kapni:)

Meg New Yorkerben láttam egy kicsit sportosabb alakú,de nagyon csinos,kék táskát*--*

2013. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!