Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéveseknek gáz pizsamat...

Huszonéveseknek gáz pizsamat hordani este?

Figyelt kérdés
Miért hallom mindenhol hogy boxer és max poló? Lányoknál francia bugyi, felső. Kiment a divatból a pizsama?
2013. jan. 20. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pizsiben tolom, mert fázós vagyok :D Úgysem lát senki, aztán annyi:D
2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol? Hol hallod mindenhol?:)

Én leszarom hogy ki mibe alszik,te is tegyél így. Meg is őrülnék ha így télen bugyiba kéne aludnom nagyon fázós vagyok. Pedig éllettársam van,de ő neki mindegy mibe alszok úgy is kíván..:) Tehát visszatérve,nem nem kell divatot csinálni abból hogy ki mibe érzi kényelmesen magát.

Pl mostohaanyám nem szereti magán a ruhát,ő meztelenül alszik télen-nyáron,lakásba is csak hosszú pólóba van,meg télen így hosszúnaci ha úgy adódik.

Mindenki döntse el mit szeret,végén már az is divatkérdés lesz hogy milyen színű fogkefe az elfogadott..

Azért túlzásokba ne essünk,mert az amcsi filmekbe épp mi megy.

2013. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki abba alszik amibe akar... miért lenne bármi is gáz?

Nálunk marha meleg van éjszaka, szóval egy pizsamában már leizzadna mindenem... persze mikor kikelek az ágyból akkor felveszek valamit, mondjuk melegítőt, mert pizsamám nem volt soha.

2013. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen az a pizsama nekem pl disney-s van :D 21 éves vagyok
2013. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok,van hogy csak egy francia bugyiban és egy topban alszok,de pont ilyenek is vannak nekem:

[link]

[link]

2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki egyáltalán, én mondjuk pizsi gatya helyett cicanaciban alszom, meg a pizsi felsőben jah meg zokiban. :) De szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy miben alszom. :)
2013. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kockás pizsamában alszom :)
2013. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem divat kérdése, én praktikus okokból alszom póló/atléta + boxer/franciabugyi kombóban: bugyit meg atlétát így is úgy is venned kell, pólókat osztogatnak a munkahelyemen is, meg futóversenyeken, így van dögivel (ingyen). Normális, jó anyagú pizsama meg több ezer forint... Minek adjak ki rá pénzt, ha meg tudom oldani másképp? (Egyébként hozzáteszem, hogy szerintem a boxer + atléta kombó sem szexi.)

25N

2013. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!