Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lesz túl hideg este...

Nem lesz túl hideg este felvenni egy háromnegyedesujjú kötöt ruhát egy kiscipővel?

Figyelt kérdés
Nem találok itthon vastag harisnyát és csak őszi, ballonkabátot vennék fel. 10 fokot mondanak. Szerintetek?

2012. okt. 26. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Huzzál két vékony harisnyát egymásra, a kiscipő meg attól függ milyen.. Már hideg az aszfalt esténként. Jobb volna megelőzd a felfázást.
2012. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóval összegezve te csupasz lábakkal szeretnél este elindulni, harisnya nélkül? De hűvös lesz! a ballonkabátban is ki fogsz fagyni,főleg hoyg alatta az alkarodon nincs is ruha.
2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aranyoskám: 10 fokot napközben mondanak, este 5 körül lesz, éjjel 3. Legalábbis Pécsen..
2012. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézusom már most fázom. Légyszi vegyél inkább nadrágot és hanyagold a kötött ruhád. Majd, ha van hozzá egy vastag téli harisnyád meg egy meleg kabátod akkor, de így szerintem ne kockáztass.:)
2012. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, én most estem haza nem rég, de azért 3 körül sem volt olyan hú de jó indiánnyár idő... Ez már komoly ősz, talajfagyok is vannak reggelről, nem hogy este!! Zárt cipő, ami nem ázik be, őszi rendes kabát. És legalább termoharisnya ilyenkor már... Mindenképp.
2012. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pipa:) Köszönöm a lebeszélést, megfogadtam a tanácsokat! :)
2012. okt. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!