Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz ilyen a melle?...

Mitől lesz ilyen a melle? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] Hogy csinálja? push-up-os melltartó? egy C-s mellet ami ugye nem olyan nagyon feszes kicsit lógósabb azt meg lehet gy emelni push-up melltartóval? esetleg ha nem akkor mégis hogyan? sima melltartóban normális a mellem ,de szeretném néha megemelni kicsit . Köszönöm a válaszokat előre is.

2013. jan. 18. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfinek bejön a teljesen normális mell, sőt!!!

Ha legalább C akkor pláne! Férfiként mondom, kis cici, nagy cici, mindegy, csak kívánatos legyen!

Úgyhogy ne nagyon dilemmázz ezen, ha akarod, próbáld ki a Push-upot a visszajelzések alapján úgyis megtudod!

A jövendőbeli párodnak úgyis az lesz a legjobb, ahogy megismert!

2013. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem az a lényeg hogy münek nézzen ki akkor elég a push up. New Yorkerben vannak jo dupla push up-os melltartok is azok nagyon jok szerintem.
2013. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
amugy nem a melltarto hanem ennek a csjanak alapbol feszes es szep mellei vannak.ha valakinek nincsenek ilyen adottsagai akar 26 pushupot is felvehet
2013. jan. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé nagy, 75 G-s mellem van, és tapasztalatból, nem kell feszesnek lenni hozzá, hogy valakinek ilyen dekoltázsa legyen. Valamennyi mell kell hozzá, anáélkül nem megy. Ez is alkatfüggő, egy alacsony nőnek elég egy B-kosár hozzá, egy magasnak mondjuk minimum D-s néz ki így arányaiban.


Leggyakrabban egy mérettel kisebb kosarú, de szoros hátpántú push uppot veszenk fel alá. Amit nem látsz, hogy szinte kiesik belőle alul-felül. Kényelmetlen de látványos.


Az egyértelműség kedvéért egy nagyobb mellemérettel illusztrálva, kb ez van a ruha alatt:

[link]

[link]



Nézd meg a bevágást a a kosár felső szélénél. A melle fele nincs megtartva, hanem szabadon van hagyva, hogy nagyobbnak tűnjön. Illetve soknál már annyira kicsi a melltartó, hogy alaul is dekoltázsa van.


...és kb így kéne kinéznie azoknak a csajoknak egy jó méretű (szintén push up) melltartóban:

[link]

[link]

2013. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
fuj azokat az utso melltartokat melyik mamiboltban talaltad?:D
2013. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

na ha ennyire fel van nyomva akkor nem szép szerintem !

Nem akarom nagyon csak szeretnék egy kisebb körvonalat és van olyan pólóm aminél szebben nézne ki így mint sima melltartóval, nekem sajnos nem nagyon feszesek a melleim így szerintem nem is olyan szépek , ezért szeretném !

2013. jan. 28. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!