Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lesz ilyen a melle?...

Hogy lesz ilyen a melle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek baromi nagyok a mellei és eléggé lógnak is , nekem sem kicsi sőt talán ugyanakkora ,de bármilyen melltartót is veszek fel még sem lesz ilyen [link] mégis ,hogy varázsolják ilyenné a lányok a melleiket? ráadásul pánt nélküli melltartóban? előre köszi a válaszokat.

2012. nov. 26. 00:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
gyönyörű *-*
2012. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez nagy? Ne hülyéskedj, össze van nyomva.
2012. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Közel ülőek a mellei.
2012. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Állítolag C sek a mellei nekem is akkora,milyen módszerrel lesz ilyen a mellem?fontos lenne egy ruhához a szalagavatómra!!
2012. nov. 26. 00:59
 5/19 anonim ***** válasza:
gyere el vásárolgatni, próbálgatunk ilyen melltartókat ;)
2012. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nos értékelem ,hogy próbálsz viccelődni...de ezt te sem gondolhatod komolyan.
2012. nov. 26. 01:14
 7/19 anonim ***** válasza:
tele van szivaccsal, és kisebb méretet vesznek a melltartóból mint ami kéne. szerintem:)
2012. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
viccelődök de volt már aki eljött :D
2012. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jó felfogtam,én nem fogok elmenni:D

Nos az elég durva mert ha lóg a mell és kisebb a melltartó akkor kinyomja és kibuggyan, és még nem is kényelmes ! Esetleg ha vennék push up-os pánt nélküli melltartót az mennyivel lenne jobb? Ha csak egy estére kéne akkor lehet szikszalaggal körbetekerném magam,de ha találok jó megoldást akkor többször vennék fel pánt nélküli felsőt is...mert imádom őket.

2012. nov. 26. 01:49
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is kisebb méretű a melltartó, mondjuk én normális méretet hordok, de azt szoktam csinálni, hogy szorosra húzom a pántokat, s hasonló az eredmény, csak kicsiben, mert nincsenek tőgyeim.
2012. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!