Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék Chicago Bulls...

Honnan tudnék Chicago Bulls snapback sapkát venni?

Figyelt kérdés

ilyenre gondoltam,ilyet szeretnék,de külföldi oldalról nem tudok rendelni,mert nincs credit kártyám amikkel ott lehet fizetni..

[link]



#NFL #NBA #Chicago #SnapBack #NHL #Chicago Bulls #New Era #Chicago Bulls Snapback NBA #NBL
2013. jan. 17. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is teljesen ugyanilyet, de Chicago Bulls-os snapback sapit lehet kapni a BP Shop-ban. Ha Pest környékén laksz, akkor szerintem nézz be valamelyikbe (az egyik a Westend-ben, a másik pedig a Wesselényi utcában van (a Deák Tértől pár perc séta)). De van webshop-juk is. :) 20/F
2013. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már végignéztem azokat,de csak ilyen fehér-piros,piros-fekete ilyen szinek vannak,azok is eléggé kivannak fogyva,de már megvan megoldottam,szerencsére ismerős segítéségével tudtam rendelni külföldről
2013. jan. 18. 10:49
 3/3 anonim válasza:
későbbiekben érdemes az aukciós oldalakon szétnézni pl. [link]
2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!