Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire öltöztök fel ebben a...

Mennyire öltöztök fel ebben a hidegben? Nadrág alatt a harisnyát mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én egy 20 vagy 40 Den-es fekete vagy testszínűt szoktam felvenni nadrág alá :) Pont ideális! :) Se nem vékony se nem vastag! ^^
2013. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a harisnyát nadrág alá, de egyszerűen muszáj, különben megfagyok. Erre még jön egy zokni (ha nagyon hideg van, akkor térdzokni), majd arra a nadrág és a csizma. Felülre póló, rá egy nagyon vastag pulcsi, és kabát. (Szerencsére felül nem szoktam fázni.) Ja és sapka. A sapka elengedhetetlen, mivel mániákusan féltem a hajamat és nem szeretném, hogy megfázzon a fejbőröm. Alig várom, hogy végre tavasz legyen...
2013. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Egértelmű: fel kell öltözni rétegesen. Nadrág alatt is szeretem a harisnyát, nincs ezzel gond, de néhány megjegyzés a korábbiakhoz:


Ha nem megfelelő méretű harisnyanadrágot veszel, akkor az persze, hogy kényelmetlen. Vegyél egy mérettel nagyobbat!


Ha lecsúszik, akkor a bugyit ne alá, hanem fölé vedd. Ez megoldja a problémát!


A body-val ugyanez a helyzet, nem alá, hanem a harisnya fölé kell venni.


A 20 denes (és a 40 denes is) szerintem vékony! Télen 70 vagy 80 vagy 100 denest kell hordani.


És még egy dolog a nadrággal kapcsolatban: szerintem sokkal kényelmesebb nadrág alá harisnyanadrágot venni. Nem szeretem, ha a combomhoz ér a farmer.

2013. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

40-50 DENes harisnyanadrág tökéletes.

Ja, és jót kell venni!

Méretre, minőségre, szabásra.

2013. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En is veszek a nadrag ala, de csak vekonyat,mert nem szeretem a reteges oltozkodest, meg ha vastag a harisnya akkor melegem lessz!
2013. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!