Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire öltöztök fel ebben a...

Mennyire öltöztök fel ebben a hidegben? Nadrág alatt a harisnyát mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
inkább a halál, mint a harisnya!
2013. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem gyakran lecsúszik és azért nem szeretem a harisnyát. A két lában között rugózik s azt egyáltalán nem szeretem. 22L
2013. jan. 14. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Én rendes harisnyát szoktam felvenni, mikor már iylen minusz fokok is vannak és többet tartozkódom kint pl. buszozgatok meg sétálok a városba.
2013. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vegyél rá egy másik bugyit, akkor nem csúszik le ;)
2013. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sima farmernadrag, polo es kabat sallal esetleg kesztyü (a fehernemü nem hiszem hogy különösebben reszt venne a höszigetelesben de termeszetesen azt is hordok)
2013. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően kétféleképp szoktam felöltözni alulról.

1, különböző színű (leginkább fekete, sötétszürke, burgundi, méregzöld, sötétkék), vastag, kötött harisnyák, szoknya)

2, cicanadrág, rá farmer


Felülről a réteges költözködést részesítem előnyben. Pl a mai felső ruházkodásom: ujjatlan top, farmer ing begombolva, erre szőrmemellény. De szoktam úgy is, hogy póló, bőrdzseki, erre szőrmemellény. Csak figyelni kell, hogy a póló, ing/bőrdzseki és a mellény színe jól menjen egymáshoz. Utcán mindegyik réteg rajtam van a kabát alatt, bent pedig a hőmérséklethez megfelelően veszek le annyi réteget, hogy ne fázzak. Jó dolog ez. :)


Ja, a kedvenc kabátom egy vastag fekete szövetkabát, de van khaki színű parkam is, aminek a tutyija szőrmés, belülről pedig nagyon bundás, jó meleg. Garantáltan nem fázom :) Ezenkívül bőrkesztyű, vastag, kötött körsálak, néha sapka (van buggyos és sima "kukásfazon" is, csak rövidebb, tehát nem lóg hátrafelé az üres rész) Csizmák, bakancsok.

2013. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Pulcsikat nem annyira szeretem, talán 3 darabom van, az is mind oversized, csak azt szeretem. Ha azt hordok, akkor az alá is veszek passzos topot, pólót esetleg body-t.
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nadrág alatt zavar a harisnya, viszont két harisnya egymáson azzal nincs gond, szóval 2 harisnya+szoknya kombót szeretem télen. Jó meleg és a pasiknak is tetszik mindig:D
2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyához én is két harisnyát veszek: egy vékonyat és egy vastagot.
2013. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ívy1 ***** válasza:
Majdnem mindig veszek fel télen,és még bodyt alá öltözetként tökéletesen védi a derekat és a vesét.
2013. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!