Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság furcsa, ha egy lány...

Manapság furcsa, ha egy lány nem csak alkalmakkor, hanem hétköznapokon is hord néha szoknyát?

Figyelt kérdés

Én kb. hetente 1x szoktam, és gyakran furcsán néznek rám.

Pedig szerintem ebben semmi különös nem kéne, hogy legyen, pláne a fiúknak! De ezeknek szerint nagyon megváltozott a közízlés.



2013. jan. 10. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem furcsa
2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kb minden második nap szoknyában vagyok, de senki nem néz rám furcsán miatta...
2013. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem furcsa,hozzá tartozik a nőiességhez,tény hogy kevesebben hordanak szoknyát,ez talán az miatt van hogy a nadrágban a testhez álló stílus a divat,és ez nagy siker a férfiak körében,nekem is nagyon tetszik,persze nem mindenkinek áll jól,mint ahogy a szoknya sem.
2013. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy legfeljebb azért néznek furcsán mert "nahát szoknyában van"? nem szokták meg tőled, de ha jó alakod van akkor meg lehet hogy nem is furcsán néznek.
2013. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, csak gondolom nőies vagy benne, és tetszel a férfiaknak.
2013. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy dagadt vagy, és le vannak döbbenve, hogy ilyeneket veszel fel. :D
2013. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Lábadat borotválod?
2013. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert mit vegyen fel, nadragot? A szoknya noi viselet,a nadrag ferfi! Azert neznek,mert a sok no elferfiasodott,es ahhoz vannak szokva,te meg ki szakadsz ebbol beteges kozegbol,es furcsa nekik!
2013. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!