Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lett? Stylist szeretnék...

Milyen lett? Stylist szeretnék lenni. Van e jövőm benne? :3

Figyelt kérdés
[link]

#öltözés.style.stylist.
2013. jan. 9. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!
2013. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl sablon.Egyetlen összeállításból nehéz ezt megítélni.Egyébként én is az szeretnék lenni,vagy valamilyen hasonló munkakört űzni.És "véletlen" nekem is van polyvoreom:D Megnézed?Írhatsz privit amúgy!:)

[link]

2013. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jónak jóó, de szerintem a stylist-ot felejtsd el :D én divattervező akartam lenni nagyon sokáig, aztán megkomolyodtam, így most gyógyszerésznek készülök.. :D
2013. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég átlagos összeállítás,nem rossz.. De szerintem a stylist munkához több fantázia kell.. Mondjuk ez csak az én véleményem.
2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
divatos és jó szett viszont nem túl kreatív,ennél merészebbnek kell lenned ha stylist akarsz lenni.
2013. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Jó ez a szett kb rajtam is ilyen volt ma, de ez sajnos nem elég ahhoz hogy stylist legyél ahhoz több extremitás kell! Nézegess blogokat azokból sokat lehet tanulni! :) Valamint szerintem ne add fel az álmaidat! :) Hajrá én szurkolok!
2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lenne-e jövőd benne, de az tuti hogy ez egy hétköznapi, unalmas tiniknek való összeállítás.
2013. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elvenni a kedved de ezt bárki össze tudja rakni nem kell hozzá nagy tudomány.Persze ha ez az álmod ne add fel.
2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

kérdezőnek: nagyon nagyon sablonos és unalmas, fejleszd magad, nézegess külföldi blogokat, glossy magazinokat.

az egyik kommentelőnek, akinek szintén van polyvore-ja, neki már egész jó kombói vannak, less el tőle pár ötletet, de neki is kell még fejlődnie, ha stylist szeretne lenni, mert igen kegyetlen szakma és hiába végzel el egy képzést semmit sem érsz vele, ha nincs erős saját stílusod :)


egy 20 éves Modart-os lány

2013. jan. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"én divattervező akartam lenni nagyon sokáig, aztán megkomolyodtam, így most gyógyszerésznek készülök.. :D"


Ezért a válaszért már önmagában érdemes volt megnyitni a kérdést:D

A két szetted közül még mindig ez a jobb (emlékszem, egyszer a másikról is tettél fel kérdést), de ebben meg éppen semmi fantázia nincs. Teljesen átlagos, mindennapi, hiányzik belőle valami plusz. Bár a rúzs színét annyira eltaláltad, imádom:)

2013. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!