Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha stylist szeretnék lenni...

Ha stylist szeretnék lenni mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizek és utána merre tovább ? Szegedre járok egy közgazdasági iskolába de nem ezzel akarok foglalkozni.Engem inkább a divat érdekel.

És elég komolyan gondolom a divat szakmát hiszen olyat akarok tanulni ami érdekel és szeretem is :)


2010. jún. 21. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Krea művészeti főiskolát ajánlanám, de sajnos budapesti iskola, és fizetős:(
2010. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megnézem milyen az iskola.Az nem baj ha budapesti mert felmennék oda tanulni.Meg úgy gondoltam hogy mielőtt tanulnám a stylist szakmát egy évet kihagyok hogy dolgozzak és pénzt tudjak szerezni hozzá.
2010. jún. 21. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

a Krea jó, de nehéz bekerülni azt hallottam.

ha még nem néztél utána,itt a link:

[link]


ha esetleg nem vennének fel, megpróbálhatsz egy tanfolyamot, vagy ha indul OKJ-s képzés olyasmit.

sok sikert

2010. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi :) megnéztem a felvételi követelményt és hát nem nagyon tudom pontosan mi kell :/ lehet részt veszek egy képzésen és utána megpróbálom.. szerintetek ?

jó lenne ha valaki bővebben tudna nekem anyagot gyűjteni erről a szakmáról igazán megköszönném :)

2010. jún. 21. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én is a Kreára készülök, csak én maszkmesterire:)

Sajnos bővebben nem tudlak tájékoztatni, de sok sikert kívánok:)

2010. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :) neked is sok sikert :) de arról mesélhetnél pl hogy mennyi volt neked a tandíj hogy ment a felvételi miket kellett vinned stb :)
2010. jún. 21. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nem felvételiztem, ugyanis 10.es gimis vagyok..

Hát ugye nekem kell először az alap, a középfokú, meg a felsőfokú, az ~850.000 forint, + a két félév maszkmesteri, az 1.800.000, ha jól tájékozódok..:D

2010. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hu nem semmi :D akkor valószínű egyszerre megyünk oda :) mert én kb 2-3 év múlva megyek :) a maszkmesteri mit takar ?
2010. jún. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!