Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kel ahhoz tennem, hogy...

Mit kel ahhoz tennem, hogy Piercer legyek? :$

Figyelt kérdés

14 wagyok és szeretnék Piercer lenni.*-*

Tudom még kicsit kicsi vagyok,hogy ilyeneken törjem a fejem de..:D Tudnátok segíteni?^^ Tanfolyam, suli,kézügyesség mi kell hozzá?:$


2011. jún. 8. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit elírtam..xD

"Kell " Tennem

2011. jún. 8. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi,majd elmúlik egy pár év múlva ez a mánia is,mint az,hogy "tetoválós akarok lenni"
2011. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom tanfolyam kell hozzá és ha később meggondolod magad akkor mi lesz? Jogod van ahhoz hogy azzal foglalkozz amivel akarsz :D
2011. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Tök jó, hogy az utolsót leszámítva kb senki nem a kérdésre válaszolt...

Piercer akar lenni a kérdező, nem ügyvéd...

Én rohadtul utálom, ha valaki nem tud írni, mégis ha valaki kérdez valamit, inkább arra reagálok, de itt szinte minden okoskodó nyomorék azt válaszolja mindenre, hogy "Előbb tanulj meg írni..."

Barátnőm is leérettségizett, jelenleg egyetemre jár, valahogy szaktanárok nem alacsonyodtak le annyira, mint ti, hogy a tolyáshélyon, a telyzínhabon, a "+csináltam"-.on, vagy Mixát Kálmánon akadjanak meg, a lényeg, a tartalom fontosabb volt.

(A helyesírás is az, csak most nem nyelvtanórán vagyunk.)

Mert ide olyanok írnak ám, akik soha nem ejtettek hibát semmilyen szövegben, mert ők intelligensek, az meg ugyebár csak olyan ember lehet, akinek nincs tetoválása, meg piercinge, mert ő nem ilyen sz@rokkal akarja felhívni magára a figyelmet, hanem az eszével, na meg a jó erkölcsével, hiszen ő értékes ember, aki csak esküvő után kefél, amikor már elmúlt húsz...

F@szom tele van ezekkel az álszent genetikai hulladékokkal, akik minden sz@rért lenézik azt, aki esetleg más, mint ők....


Kedves kérdező, [link]

Itt mindent megtalálsz, remélem, tudtam segíteni!

2011. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti utolsó: Köszönöm.:)
2011. jún. 9. 13:07
 6/6 A kérdező kommentje:

többi meg b@assza meg :'d

sokat segítettetek -.-'

2011. jún. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!