Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 178 cm vagyok, vettem egy 6cm...

178 cm vagyok, vettem egy 6cm talpú cipőt, nekem nagyon bejön, de nem gáz, hogy így még magasabb leszek? 23/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:45
 1/6 anonim válasza:

szerintem egyátalán nem ;)

én 175cm vagyok és csak 14 éves szóval még nagy valószínűséggel még nőni fogok, de bátran hordok én is 6-7 centis cipőket és én büszke vagyok a magasságomra

legyél te is büszke hogy ilyen szép magas vagy :)

2013. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

szerintem egyátalán nem ;)

én 175cm vagyok és csak 15 éves szóval még nagy valószínűséggel még nőni fogok, de bátran hordok én is 6-7 centis cipőket és én büszke vagyok a magasságomra

legyél te is büszke hogy ilyen szép magas vagy :)

2013. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Igazából engem az zavar, hogy Magyarországon mindenki azt nézi, hogy a másik milyen alacsony, milyen magas, milyen kövér, milyen sovány...Szóval egymást bámulják, fikázzák, és külföldön rohadtul nincs ez. Leszarják, hogy a másik ember milyen ruhában van, nem szólják meg stb stb
2013. jan. 8. 22:51
 4/6 anonim válasza:

Én 173 cm vagyok, és még a 10 cm-es is simán felveszem, mert ha tetszik és abban érzem jól magam, akkor nem érdekel más mit mond, szentem is büszke légy a magaságodra 16/L voltam :)


(Éppen tegnap voltam egy 180 cm-es barátnőmmel egy cipőáruházba és marhaságból próbálgattuk a 10-15 cm- es cipőket. Oda jött az eladónő és egy másik vásárló és mondták, hogy, hihetetlen, hogy mennyire nőiesít és hogy milyen előnyösen áll. Szóval hajrá!)

2013. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azert egy lanynak egy 180 centis magassag eleg gaz, az esetek 95%ban egyaltalan nem noies, az ilyen csajok nagy resze trampli. erre kar ratenni meg egy lapattal egy magassarkuval...
2013. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha melák a csaj akkor tényleg gáz.
2013. jan. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!