Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hivatali munkahelynél, irodába...

Hivatali munkahelynél, irodában mit illik viselni? Öltöny nem előírás!

Figyelt kérdés
Mit viseljen egy 25 éves férfi ilyen munkahelyen. Igaz az a szabály, hogy felül világos alul sötétebb színű ruhát kell hordani? A fekete, fehér csíkos ing, hozzáillő sötét mellénnyel kilőve?

2013. jan. 8. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem belefér.

Sötét nadrág, ing, elegánsabb cipő.

Amúgy amivel ilyen esetben nem lőhetsz nagyon mellé, ha megnézed a többiek mit viselnek. Első pár napban inkább öltözz túl, aztán alkalmazkodj szép lassan. :)

2013. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sötétebb árnyalatú szövetnadrággal, diszkrét, halvány színű ingekkel biztos nem lősz mellé. Szerintem akár előírás, akár nem, egy-két sportosabb zakót is beszerezhetnél, hidegebb időkre. Úgy válassz minden darabnál anyagot és színt, hogy tudd őket mindenféle összeállításban egymással hordani.


Amit viszont soha: rövid ujjú ing vagy nadrág, még a legnagyobb melegben sem!

2013. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szövetnadrág, inggel

farmer, inggel

farmer, ing, zakó

farmer, póló, zakó

farmer, pulóver


Szerintem nem kötelező a fekete - fehér. (hacsak nem bankról van szó, ott mondjuk nem vehetsz fel kockás inget)

2014. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!