Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen repperféléknél miért...

Az ilyen repperféléknél miért van ez a tipikus viselet? Mi az oka? Tovább.

Figyelt kérdés
Állandóan látom,hogy az a kib.szott kapucni rajtuk van,ha kell,ha nem.Lehet hogy én látom rosszul,de mintha nekik mindig valami gondjuk lenne,begörnyedt testtel ácsorognak,szinte kinlódnak a semmittevéstől,örökké dideregnek,és be vannak bújva a 86X nagyobb ilyen hosszúujjú pólópulóver kapucnija alá.Szerintem ez a "kapucnismüsor" nagyon szánalmas.Van ennek valami pszichés oka,vagy ez egy divat?Nagyon égő ez az amcsinégeres módi

2013. jan. 7. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a stílus ilyen és kész. Aki így öltözik az nyilván nem azért csinálja, hogy neked tetszen. Nincs semmi pszichés oka, de gondolom ezt a kérdést te se gondoltad komolyan. Nincs ebbe semmi divat. Tudod mi a divat a SWAG meg a Páwa meg ilyenek, és szerintem az a szánalmas mikor valakinek idiótán fel van nyírva a haja, köldökig bevágott v nyakú pólót meg rózsafüzért hord, és azt hiszi hogy marhára igényes. Nekem ez nem tetszik, de paff ennyi. Nem várom el tőle hogy ezért öltözködjön másképp mert semmi közöm hozzá.
2013. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, a rockerfélék az örökös fekete gyász cuccaikkal, meg a zsírosnak ható (sok esetben nem csak annak ható) hajukkal, a bumfordi, 5 számmal nagyobb bakancsukkal aztán qrva gyönyörűek...

Félreértések elkerülése végett, ez csak egy példa volt.

Nem tartozom egyik csoporthoz sem, de elfogadom, hogy vannak különböző, az enyémtől eltérő stílusok, és nem kérdőjelezem meg, neki miért jó úgy...

Nem lehet, hogy neked is ezt kéne tenned?

2013. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy szánalmas "kedves" kérdező :D
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

Na jól van akkor,ez van:)

Üdv.

2013. jan. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!