Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy magasderekú fekete bőrszok...

Egy magasderekú fekete bőrszoknyához mit vehetnék fel?

Figyelt kérdés
nem télen, hanem tavasszal. térd fölé ér, 158 centi vagyok és vékony. vagy tegyek le róla, azaz dobjam ki a szabása miatt?
2013. jan. 5. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért dobnád ki a szabása miatt? Ezt nem értem.


Amúgy a felső választása attól függ, hogy milyen alkalomra veszed fel. Egy hétköznapibb alkalomra (randi, találkozás haverokkal...stb) egy színes top v. akár egy póló is megteszi. Lábbelinek pedig egy topánka vagy magassarkú (nem túl magas) tökéletes. Ha komolyabb helyre mész (színház, kiállítás...stb), akkor szép blúzt vegyél fel hozzá, magassarkú cipőt és harisnyát.

Remélem, segítettem. :-)

22/f

2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beletűrhetsz egy farmeringet, térdzokni és egy lovaglócsizma. Lehet, hogy hülyén hangzik leírva de nagyon jól néz ki. Keress rá Facebookon a The Sense és a Fashion Prime oldalára ott találsz egy csomó segítséget ezzel kapcsolatban:)
2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első, köszi :) azért dobnám ki a szabása miatt, mert nem tudom, jól áll-e...:D

második: köszi neked is, de az én stílusom inkább nőies :)

2013. jan. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!