Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytalálkozóra egy étterem...

Osztálytalálkozóra egy étterembe elmehetek farmerszoknyába?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és pont itthon vagyok MO-n. Két hét múlva lesz osztálytalálkozónk és mivel nem tudtam korábban, nem is hoztam szép ruhát, kosztümöt, szoknyát. Rövidnadrágjaim mellett csak egy farmerszoknyám van itt. Fehér blúzzal felvehetem vagy vegyek inkább egy rendes szoknyát?
2009. aug. 26. 23:07
 1/5 anonim válasza:
Szerintem simán, biztos csini leszel. :) Esetleg a farmerszoknyához vegyél fel vmi fekete övet, de az sem muszáj. Nem ünnepségre mész, ez "csak" egy osztálytalálkozó. Öltözz elegánsan, de kényelmesen. A fehér blúz szép lesz a szoknyával. Vegyél fel még vmi kiegészítőt hozzá mint pl öv, esetleg csinosabb karkötő, nyaklánc...
2009. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hááát.. Én kicsit furin érezném magam farmerszoknyában. De attól is függ,hogy milyen az a farmerszoknya?!
2009. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én általában hányingert kapok a farmerszoknyáktól (nem erre találták ki, sokkal szebb, finomabb, nőiesebb anyagok vannak szoknyának), de teljesen okés egy osztálytalálkozóra.
2009. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az 1. válaszolóval... nyugodtan elmehetsz benne, főleg ha elegámsabb felsőt veszel hozz, és megbolondítod vmi nyaklánccal-karkötővel-fülbevalóval és/vagy övvel..persze itt is fontos s mértékletesség
2009. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el benne :)
2009. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!