Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a hétvégén?

Mit vegyek fel a hétvégén?

Figyelt kérdés
Egy fiúval találkozom, akit körülbelül 3 hónapja ismerek, internetről. (Kérlek ne azzal legyetek elfoglalva, hogy netről ismerem...) Szóval az érdekelne, hogy mit vehetnék fel, ha találkozunk? És ilyesmi idő lesz, mint most a napokban? Be szeretne mutatni a számára fontos személyeknek is.. Várom az ötleteket.
2013. jan. 4. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinosan öltözz fel, de érezd jól magad benne.
2013. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40 kilós homokzsákot
2013. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszi, de mégis mit.

Cicanaci, csizma, felső jó? Vagy inkább farmer?

Igazából nem tudom mit kéne, még nem volt nagyon sok randim.

2013. jan. 4. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
A cicanadrág jól hangzik (már ha jó idő lesz), vmi csizmával meg hosszított tunikával, vagy valami hosszított pulóverrel. Ha hűvös lesz a farmer is jó, vmi csajos, nőcis felsővel, meg 1-2 kiegészítővel:)
2013. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az alakod, milyen a ruhatárad, stb. Én az ilyen esetekre egy szűk farmert, magassarkú bokacsizmát és egy csinos felsőt vennék fel.
2013. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elkerülném a hétköznapi (farmergatya) és a pasiknak nem tetsző divatcuccokat (cicanaci), ami meg bejön az a szoknya, mert nőies, jó idő nem lesz szóval kell hozzá egy vastag színes harisnya, valami hozzá illő csizma, felsőnek valami egyszerűt ami megy az egészhez.
2013. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Szóval az alakom sok srác szerint jó.. ami szerintem a sport miatt van.

[link]

A képen levő lányéhoz hasonló testalkatom van, bár a melleim nagyobbak, mint az övé.

És a srácnak tetszik a cicanaci, rákérdeztem.

De miért kerüljem el a cicanacit és a farmert?

2013. jan. 4. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, csak mert randizol nem kell rögtön hű de nagyon kiöltözni, persze ez attól függ milyen típusú randi és mennyire kedveled az illettőt, de hidd el, élőbe teljesen más, az is lehet hogy nem lesz egy beszédtémátok, vagy mit tudom én, ha még is jól alakulna, akkor meg örülj neki. A lényeg az hogy olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad, de kiemeli az alakodat, szerintem a cicanadrág is és a farmer is jó ha épp ahhoz van kedved. Azt akard hogy a pasi téged kedveljen, a te ízlésedet és ezt mutasd meg neki, amúgy meg általában előnyösebb ha magabiztosan kiállsz a saját ízlésed mellett, mintha mindig a pasit kérdezed hogy mi állna jól neked. Na mármost, szerintem mindenképp kerüld az olyan ruhákat amik szúrnak, vágnak, vagy folyton igazgatni kell (én olyat nem is vennék meg, persze sajnos kiderülhet ez miután már megvetted). Bízz magadban :)
2013. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!