Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétvégén sátorozni megyünk,...

Hétvégén sátorozni megyünk, mit vegyek fel éjjelre hogy ne fázzak fel "alól"?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell semmi extra! A hálózsák pont arra való, hogy végig melegítsen! Ha sok réteget veszel fel a hálózsákba akkor az leszigeteli a hálózsák dolgát, azaz, hogy a tested melegével melegíted fel és azt bent tartsa. Nekem néha van olyan, hogy kinyújtom a lábam és akkor ott hideg, erre bőven elég egy zokni, de alul elég ha bugyi van rajtad és felül esetleg valami hosszú újjú pamutpóló, ha álmodban kinyújtanád a kezed.
2009. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom voltál e már régebben is sátorozni, de vigyél magaddal egy tekercs szilviát. Mert hideg lesz hétvégén, de ha nem lenne hideg akkor sincs még nyár, és az éjszakák hűvösek, és a sátoron belül csorogni fog a víz mindenhol a pára miatt, mert kinnt hideg van bennt meg belehelitek, és borzasztóan kellemetlen hajnalban abban a nyirkos, nedves sátorban, ezért érdemes letörölgetni az éjszaka folyamán a sátor "falait".
2009. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Melegítő nadrágba aludj meg egy kényelmesebb pulcsiba!
2009. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tavaly így május környékén voltam sátorozni, de igencsak megfagytam volna, ha bugyiban alszok meg hálózsákban...pedig nappal nagyon jó idő volt, már simán strandoltunk...

Szóval mindenféleképpen vigyél melegítőt, és ha esetleg mégis meleg lenne, akkor vetkőzni tudsz... (vigyél rövidnadrágot is)

2009. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is jo megoldas a melegito nadrag es egy pamut pulcsi :)

Amugy en is jovoheten megyek satorozni.. es meg en sem tudom hogy hogy oltozzek :P

cupp`

2009. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!