Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a kabát megér...

Szerintetek ez a kabát megér ennyi pénzt?

Figyelt kérdés

Illetve ehhez hasonló férfi kabátokat hol lehet találni Budapesten?


[link]



2013. jan. 2. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb először körbenézni bevásárló központokban. Egyébként jól néz ki, és tényleg nem olcsóak a jó szövetkabátok, de szerintem 30nál olcsóbban is találni normálisat.
2013. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden pont annyit ér, amennyid van. Úgy érzem, ha jómódú vagy, akkor ne sopánkodj, vedd meg, ha nem úgy állsz, akkor keress olcsóbbat.
2013. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, lehet hogy megéri. De ha te sokallod, nézz körül máshol is.

Nekem van egy nagyon drága szövetkabátom, 7 éve vettük, még mindig nagyon jól néz ki.

2013. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A plázákban, H&M-ben, Pull and Bearben vagy Bershkában fele ennyiért kapsz ilyet:)
2013. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltam ezekben az üzletekben, de nem sok ilyen kabát van, plusz nagy tömeg is volt. :\

Egyébként ezek mennyire meleg kabátok, télire jók?

2013. jan. 3. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez állati jó, nagyon tetszik nekem is. Én is venni akarok ilyesmit, nagyon bejön!
2013. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy 3 napig 20% kedvezmény. :D
2013. jan. 3. 13:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a világos barna bakancsomhoz melyik illik jobban? A szürke vagy a fekete kabát?
2013. jan. 3. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen azon múlik, hogy:

-futja-e rá

-illetve: mennyire vagy beleszeretve a márkába, vagy az illető darabba


Ugyanis abszolút értelembe véve kiabszott sok pénz ez egy kabátért, de ha nagyon tetszene nekem és még abba is biztos lennék, hogy sokáig tart majd, akkor nem sajnálnám rá. De ilyesmi kabátokat, amik így néznek ki, láttam már kevesebb, mint feleennyiért is a Vögele üzleteiben vagy egyéb, közepesen márkás boltokban.

2013. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!