Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Apám EMO-s lett. Rajtam röhög...

Apám EMO-s lett. Rajtam röhög az osztály, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vált el anyámtól, kezdetben minden OK volt, vett egy régebbi kabriót és úgy járt mint egy férfi, weskó csizma, kigombolt ing, tök büszke voltam rá.

De 2 hónapja bekattant és EMO-s lett, az osztálytársaim látták egy helyen azóta rajtam röhögnek, hogy meleg az apám. Pedig nem, azt modta, hogy most így tud nőzni legjobban, de azért engem mégiscsak zavar.


2008. máj. 30. 16:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez téged zavar és akkor talán "helyrejön" az esze.
2008. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Nagyon vicces vagy.
2008. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom ki veszi ezt be?!
2008. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emóba meglett felnőtt emberek nem szoktak belenőni, és elég átlátszó az a magyarázat, hogy csak így tud nőzni. Biztos vagy benne, hogy emós? Nem kevered össze a rockerrel, vagy valamilyen más stílussal?
2008. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
mi??? félrefésüli a haját és kockás cipőben jár szűk farmerben és tokio hotelt hallgat?? vagy hogy lett emos?
2008. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
A Tokio Hotel-t nem kellene ide keverni, mer az egyáltalán nem emo-s zene. Összi-vissz az énekes nézett ki emosnak, de már azota is változtatott magán. Beszélj édesapáddal.
2008. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
ja persze,sz én anyám meg gothic lolita lett 57 évesen!! :D :D :D kamugép...
2008. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És a kabrióját is eladta? No de komolyra fordítva a szót, én kizártnak tartom, hogy egy felnőtt férfiember emóssá váljon. Ne skatulyázd be, hanem szemléld önmagában a dolgait. (haj, ruha stb) Ha az összhatás szánalmas, akkor érdemes őt finoman figyelmeztetni, de csak diszkréten. A szülők uis nem szeretnek a gyerekükre hallgatni.
2008. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korig megy el az emo, felette már cikinek mondják..

Apukás elkésett.. AMúgy egyszer én apum is megkérdezte hülyeségből, hogy ha ő most emos lenne, mennyire lenne gáz XD

2008. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Örülj neki, hogy tudja, mi az egyáltalán :-)

Amúgy eddig azt hittem, a válást a gyerek szívja meg legjobban.

"weskó csizma, kigombolt ing"

Szerintem alapban sem volt semmi...

2008. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!