Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emo vagy goth vagy rocker?...

Emo vagy goth vagy rocker? Vagy ennek más neve van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, rock metál, de leginkább japán zenéket hallgat, rengeteg animét néz, igen vidám fajta srác, nem az a depis fajta.

Külsőleg: hoszzú haj, sokszor extrém szinekben mint kék, rózsaszín, piros meg mindenféle. Állandóan sminkeli magát. Ruhája hát nem tudom hogy lehetne leírni rendesen, néha szoknya, csatos bakancs(?), ilyen lányos dolgok, legtöbbször fekete, de színes dolgokat is hord.


Állítólag van valami neve a stílusnak, de elfelejtettem mert számomra elég ismeretlenek ezek. Talán valami ilyen japános dolog.


Aki nem tud semmi értelmes választ írni az inkább ne is írjon semmit.


2008. máj. 30. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez a visual-kei. Sokan egyébként keverik az emo-val.
2009. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
9%
A barátod stílusának neve: cyber goth. Nézz utána a neten, mert a goth stílusnak is több válfaja létezik. Azért hasonlít a punkra, mert abból fejlődött ki a goth, mint stílus Angliában.
2009. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Visual vagy oshare kei. Biztos vagyok benne, hogy a kettő közül az egyik :D például nézz meg egy képet Bouról, vagy Manáról. Egyébként szívesen megismerném a srácot, jó ízlése van. ;)
2009. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

JRock azon belül Visual Kei

Vagy Cyber Goth

de kérdezd meg tőle :)

2010. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jóh későn válaszolok, de szeretnék én is állást foglalni ebben.

Szóval igen, gy visual kei-s srácról beszélgetünk. Néz meg néhány képet az Lm.C nevű zenekarról, gondolom hasonlóan nézhet ki. És csak azért mert valaki valamilyen stílust képvisel, nem biztos, hogy homo- illetve hetero sexuális, elvégre egy transzvesztita is lehet biológiai neméhez képest heterosexuális :)

2010. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
tudom kicsit későn írok ide és az se biztos h még regelve van e itt a kérdező de a jrock az egy zenei stílus és a visual kel meg az oshare kei meg a nagoya kei és ezek azok a stílusok amiket általába a jrockerek szoktak viselni azon kívül nagyon sok stílus van japánban pl gyaru gál punk lolita de sztem is biztos h visual kei nek de inkább oshare keinek öltözik az oshare az sokkal színesebb mint a visual(én is nagyon szeretem japánt*o* és a zenéket*-*)
2011. márc. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
amm az LM.C az oshare és visual kei keverék*----*
2011. márc. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha szereti a japánokat, az extrém frizurát, meg a leírt kihívó öltözékeket, akkor biztos Visual key.
2013. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Visual kei!!!:Dxd
2015. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!