Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek fel a barátnőm...

Hogyan öltözzek fel a barátnőm szülinapi bulijára?

Figyelt kérdés

Hogyan oltozzek fel ugy hogy ne legyen unalmas,hetkoznapi egyszeru,de kihivo sem?a buli egy het mulva lesz de fogalmam sincs hogy mit vegyek fel. A hajamat sem tudom hogy hogy csinaljam meg,es a sminkemet sem.

Egyepkent a hajam hosszu es tepett. A bulin lesznek vagy 30an 40en...es mindenki 12-15 eves..szoval valahogy ugy kellene oltoznom

14 \L



2013. jan. 2. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szaggatott csőnadrág passzos póló esetleg magassarkú vagy sportcipő. Ha kicsit laposabb a hajad vasald ki és csak a tövét tupírozd be egy kicsit hogy ne legyen lapos. Hogy ne legyen kócos a végén húz át a tetején rajta a fésűt. ha nem szoktad sminkelni magad csak húzd ki a szemed alját, én a helyedbe alapozón és szemceruzán kívül nem tennék mást magamra, esetleg egy kis szájfény. 14 éves vagyok én is és nem szeretem ha valaki színesen van kisminkelve. Én se szoktam színesre csinálni a szemem.
2013. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!