Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen cipőt használto...

Lányok, milyen cipőt használtok ősszel, az esős szezonban?

Figyelt kérdés
Sok osztálytársam már ősszel is csizmát hord, amit én nem szeretek. Sportos lány vagyok, de szeretnék valami olyan bőrcipőt, ami kényelmes és nem ázok el benne! Van valami tippetek?
2009. aug. 25. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én télen is converse tornacipőt hordtam. A vízálló bár csizmám hamarabb átázott mint az a kis szar tornacipő. Csak vastag zokni kellett hozzá.
2009. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Bőr felsőrészből készült deszkáscipőket hordok, még sose áztak át. csizmát kora ősszel nem hordanék, mert szerintem gáz.
2009. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ősszel még mindig converse tornacipőt hordok, télen azért már felveszem a nike teniszcipőmet. Soha nem ázott be, még vékonyabb zoknival sem. Utálom a csizmát, anyu pedig azt utálja, hogy utálom a csizmát :D Nem tud olyat mutatni, amire azt mondanám, hogy "de jól nézni, nekem kell egy ilyen." :D De tényleg nincs bajom se conversel, se nikeval. Azért télen csak "jobb" időben veszek tornacipőt... :)
2009. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem az adidas vált be nagyon. Még nem ázott be és nagyon kényelmes!
2009. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túracipőt. Bár azt akár nyáron és télen is. :D
2009. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont az a 2 "főcipőm" van, amit valaki már írt: nekem is van egy Converse tornacipőm, amit kb október közepéig hordok, majd amikor jön az eső, akkor a Nike teniszcipőmet hordom! még sose ázott be, hóban sem.
2009. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
DC deszkás cipő, vagy sima utcai Adidas / Nike sportcipő:)
2009. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a konverzelés olyan mint mikor a kutyás írja hogy "a yorkim", mintha az nem is kutya lenne. Mér nem azt írjátok, hogy TORNACIPŐ, vagy SPORTCIPŐ? Amúgy egy csizma igen szép tud lenni, szóval ne idegenkedj. Hamarosan (2-3 év) tőled olvassuk majd a sokszor elhangzott kérdést, hogy "hogyan tudnék nőiesebben öltözködni?". Jobb ezt minél hamarabb elkezdeni, hogy megszokd :)
2009. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én ősszael TORNACIPŐT :) és sportcipőt hordok(bocs, a reklám helye:DC-t,de a nőies fazonból...)sőt, ezt meg vans-t és a tisza-t még télen is hordom,mert nem csúszik, és nem is ázik be, sokszor jobb szolgálatot lát el, mint a csizmák, bár én szeretem azokat is. ez nálam hangulatfüggő, h a csizmát mikor hordom, h őszinte legyek, bokacsizma volt már rajta áprilisban-május elején is...


a bokacsizma ilyen stílusú, csak feketében [link]

és van 1 magasszárú csizmám ugyan ilyen színben+fazonban


22/l

2009. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisza cipőt, vagy magasszárú tornacipőt. (Nem converse:P)

De lehet venni fogok egy deszkás cipőt is:) Az is megteszi őszre, vagy tél elejére is még.

2009. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!