Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi ruhához (szoknyás...

Alkalmi ruhához (szoknyás egyberészes) illik lapostalpú cipő?

Figyelt kérdés
Nagyon magas vagyok, nem hordok magassarkút (nem is tudok benne járni), mindenképpen lapos sarkút kell hordanom. Tök gáz, semmi érzékem ezekhez és mediterrán országba költöztem itt meg mindenki tök jól öltözött, és magassarkút viselnek pl. lagziban. Az is igaz, hogy nem olyan magasak. Viszont egy alkalmi ruhához szerintem hülyén nézne ki egy nem magassarkú cipő. Milyen ruhát vásároljak alkalomhoz ami nem csak magassarkúhoz megy? Segítsen valaki! Köszi.
2008. máj. 29. 17:13
 1/5 anonim válasza:
Vegyél nadrágot ahhoz simán felvehetsz egy belebújós cipőt:) Ha mindenáron szoknyát akarsz, akkor vegyél egy nagyon pici sarkú szandált.
2008. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy vegyél törpe sarkú cipöt nem magasít max 1-2 cm de nagyon csinos cipellök vannak és minden elegáns cumohoz mennek csak a színt jol kell kiválsztanod.
2008. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Köszi!
2008. máj. 29. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak alkalmibb féle barerinacipők is, én is olyat hordok ha alkalom van, mert a magassarkúban nagyon fáj a lábam.
2008. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg balerina van, olyan is ami elegáns (arannyal, ezüsttel díszítve) vagy ami direkt fényes, szatén anyagból van
2008. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!